Tak się popisał, że aż go zatrzymali! Dziennikarz TVN zabłysnął w Tajlandii

/ @thestandardth \ Twitter.com

  

Cały świat z zapartym oddechem śledził akcję ratunkową w Tajlandii. Gdy z chęcią pomocy spieszyły liczne państwa, dziennikarz TVN 24 postanowił nakręcić dla swojej stacji "ekskluzywny" materiał. W tym celu posłużył się... dronem, którym operował nad lądowiskiem helikopterów udzielającym pomocy poszkodowanym. Za tak błyskotliwy pomysł został zatrzymany przez lokalną policję. "Gdyby coś takiego wydarzyło się w Polsce to byłaby nagonka na Policję, że zamyka do więzień opozycyjnych dziennikarzy", "zero wyobraźni" - komentują internauci.

Akcję ratunkową w Tajlandii śledził cały świat, a chęć pomocy docierała z każdego z jej zakątków. W końcu otrzymaliśmy wspaniałe wieści - z jaskini wyprowadzono wszystkich 12 chłopców oraz trenera. Grupa była uwięziona pod ziemią od 23 czerwca.

CZYTAJ WIĘCEJ: Sukces akcji ratunkowej w Tajlandii! Wszyscy chłopcy i opiekun wyciągnięci z zalanej jaskini

Tym samym zakończono trwającą ponad dwa tygodnie akcję ratunkową.

W międzyczasie okazało się, że obecny na miejscu w Tajlandii dziennikarz TVN 24 zabłysnął pomysłowością i... akcję ratunkową postanowił śledzić z drona. Został za to zatrzymany przez tajską policję.

Zobaczcie sami:

Internauci nie kryją, co myślą:

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

To przeraża Donalda Tuska. Oj... tych kilka faktów popsuje humor „Królowi Europy”

/ Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

W rozmowie z naszą reporterką poseł Iwona Arent z PiS zwraca uwagę na to, że Donald Tusk doskonale wie, jak wyglądało państwo polskie za rządów jego ekipy z PO-PSL. To właśnie ta wiedza panicznie przeraża byłego premiera. „Dzisiaj my to rozliczamy i dlatego jest strach przed rozliczeniem. Donald Tusk boi się rozliczenia” - podkreśla poseł Iwona Arent.

Według poseł Arent posiedzenia komisji ds. Amber Gold pokazują wyraźnie, że to za czasów rządów Donalda Tuska i ekipy PO-PSL doprowadzono do sytuacji, w której nagminnie dochodziło do wszelkiego rodzaju nadużyć.

- Te komisje śledcze, które dzisiaj funkcjonują, pokazują, że za czasów Donalda Tuska - on był odpowiedzialny jako premier za funkcjonowanie instytucji państwowych i urzędów - one nie funkcjonowały. Doprowadzały do sytuacji, gdzie ludzie mogli prać brudne pieniądze, mogli nie płacić podatków. Wychodzi na to, że w Gdańsku był raj podatkowy. Nie trzeba było jechać na Cypr czy gdzieś indziej szukać, tylko w Gdańsku wystarczyło. Za to odpowiedzialny jest tak naprawdę Donald Tusk – mówi polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Odnosząc się z kolei do lamentu przedstawicieli „nadzwyczajnej kasty” w związku z reformą sądownictwa, poseł Iwona Arent przypomina, jak wyglądała sędziowska niezależność w czasach rządów PO-PSL.

- Sąd i prokuratury były niezależne. Sędziowie byli niezależni, a w piłkę nożną - jak Lechia Gdańsk grała - to regularnie spotykał się pan premier ówczesny Donald Tusk z sędziami, z prokuratorami razem w VIP-owskim sektorze sobie siedzieli. Tak wyglądały wtedy te niezależne właśnie sądy. Przypomnijmy Sędzia Milewski - „Sędzia na telefon”, który wykonywał polecenia - wydawało mu się, że to była osoba od premiera Donalda Tuska... Tak wyglądało państwo polskie za czasów rządów Tuska. Dlatego dzisiaj... to co powiedział Donald Tusk, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać, bo to pokazuje degrengoladę ówczesnej władzy, a dzisiaj my to rozliczamy i dlatego jest strach przed rozliczeniem. Donald Tusk boi się rozliczenia – uważa poseł Iwona Arent.


ZOBACZ CAŁĄ ROZMOWĘ:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl