Dlaczego Nawałka powinien zostać? Oglądaj NASZE STUDIO przed meczem Polska - Japonia. NA ŻYWO

  

Miało być spotkanie decydujące o tym, z kim zagramy w 1/8 finału, będzie tylko o honor i zostawienie choć na koniec przyzwoitego wrażenia. Miało być więc studio o meczu Polska - Japonia, ale kogo dziś mecz z Japonią interesuje? Chyba tylko Japończyków. No, może jeszcze kibiców w Senegalu i Kolumbii. A co interesuje polskich fanów? Między innymi to, co stało się z naszą reprezentacją i jaka przyszłość czeka Adama Nawałkę. O tym i nie tylko w naszym kolejnym mundialowym studiu - DZIŚ OD GODZ. 14.30!

Portal Niezalezna.pl i Stream1 zapraszają na kolejne mundialowe studio. Znów gościć będziemy w Strefie Emocji Lotos na warszawskiej Pradze Północ. Po klęsce z Kolumbią pytania o Biało-Czerwonych z godziny na godzinę mnożą się jak grzyby po deszczu.

Co stało się z drużyną, która tyle radości przysporzyła nam podczas EURO 2016? Czy z dnia na dzień staliśmy się piłkarskimi bankrutami? Czy może jednak wyszło szydło z worka i nagle okazało się, że "król jest nagi", że futbolowemu światu nie mamy nic ciekawego do zaoferowania? No i co dalej z Adamem Nawałką? Powinien dostać kolejną szansę, zostać? Czy może pewna formuła współpracy już się wyczerpała i czas na kolejnego selekcjonera? A jeśli tak, to skąd - Polski czy zagranicy?

Te pytania i wiele innych zadamy naszym gościom. Zapewniamy więc, że nie zabraknie merytorycznej dyskusji, ale też ciekawych zestawień i niespodzianek. A wszystko w luźnej, przyjemnej atmosferze, bez nudnego efektu gadających "o niczym" głów. Gwarantujemy!

Tym razem gośćmi Krzysztofa Budki będą:
dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Grzegorz Rudynek oraz były redaktor naczelny tej gazety, obecnie współzałożyciel i dziennikarz portalu Futbolfejs.pl Marcin Kalita.

Oglądajcie transmisję na żywo! Startujemy o 14:30!

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zdanowska znów przed sądem. Pierwsza instancja uznała ją za winną i wymierzyła karę

Hanna Zdanowska / fot. Jan Sroda/Gazeta Polska

  

Rusza proces apelacyjny prezydent Łodzi, Hanny Zdanowskiej, którą sąd pierwszej instancji uznał w marcu 2018 za winną poświadczenia nieprawdy w dokumentach i wymierzył jej karę grzywny w wysokości 20 tys. złotych. Sprawę ponownie rozpatrzy teraz Sąd Okręgowy w Łodzi.

Sąd Okręgowy w Łodzi rozpoczyna proces apelacyjny w sprawie poświadczenia nieprawdy w dokumentach przez Hannę Zdanowską. Może utrzymać wyrok pierwszej instancji w mocy, jednak może również uniewinnić prezydent Łodzi lub skierować sprawę do ponownego rozpatrzenia. 

Pierwsza instancja - Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia - orzekł w marcu 2018 r., że Zdanowska jest winna zarzucanego jej czynu i ukarał ją grzywną w wysokości 20 000 złotych. Obrona zapowiedziała wówczas apelację.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zapadł wyrok w sprawie Hanny Zdanowskiej z PO. Prezydent Łodzi jest winna

- Wyrok przyjęłam z pokorą. Nadal twierdzę, że nie popełniłam nic złego, nie czuję się winna. Będziemy tego dochodzić w odwołaniu

- powiedziała po końcowej rozprawie Zdanowska i dodała, że "prawo nie zabrania jest startu w wyborach samorządowych. Sprawująca od 2010 r. urząd prezydenta Łodzi Hanna Zdanowska jest obecnie kandydatką Koalicji Obywatelskiej na kolejną kadencję.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zdanowska niezbyt przejęła się decyzją sądu. Dla prezydent Łodzi ważniejsze jest co innego

Akt oskarżenia przygotowany  przez prokuratorów z Gorzowa Wielkopolskiego obejmował prezydent Łodzi, Hannę Zdanowską oraz jej partnera. Polityk PO miała poświadczyć w dokumentach nieprawdę, co pozwoliło mężczyźnie na uzyskanie kredytu w wysokości 200 tys. złotych. Na ich podstawie partner Zdanowskiej uzyskał kredyt w wysokości 200 tys. zł na zakup mieszkania w Łodzi od swojej partnerki. Jednym z dokumentów było poświadczenie przez Zdanowską, że otrzymała od G. 50 tys. zł tytułem zaliczki. Miał to być wkład własny warunkujący przyznanie kredytu. Zdaniem śledczych oskarżona nigdy tych pieniędzy nie dostała.

Źródło: radiolodz.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl