Będzie druga część "Uciekaj!"?

/ fot. mat.pras.

  

Producent przebojowego thrillera "Uciekaj!" wyraził gotowość do nakręcenia kontynuacji filmu. W rozmowie z dziennikiem Variety deklaruje, że czeka tylko na znak od reżysera, Jordana Peele'ego.

Jeśli Jordan zechce zrobić sequel, nakręcę go w sekundę

zadeklarował Jason Blum, producent thrillera "Uciekaj!" w rozmowie z dziennikiem "Variety". 

Myślę, że on rozważa taką opcję. 

- dodał Blum.

Film "Uciekaj!" zdobył uznanie krytyków i widzów i zarobił na świecie ćwierć miliarda dolarów, a jego scenariusz został nagrodzony Oscarem. O tym, czy rzeczywiście doczekamy się kontynuacji hitu z zeszłego roku, trudno na razie wyrokować. Pewne jest natomiast to, że reżyser dreszczowca Jordan Peele pracuje właśnie nad tajemniczym filmiem  pt. "Us" z Elisabeth Moss w obsadzie, który trafi do kin w marcu 2019 roku.

"Uciekaj!" to balansujący na granicy gatunków thriller o ciemnoskórym mężczyźnie przybywającym do domu rodzinnego swojej narzeczonej. Choć początkowo bliscy dziewczyny traktują go serdecznie, z czasem w ich posiadłości zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a sam mężczyzna zostaje poddany przerażającym eksperymentom.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: variety, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wałęsa wystąpił z odezwą: „Nie byliśmy za dobzi”. TEGO SIĘ NIE ODZOBACZY!

Lech Wałęsa / Fotomag/Gazeta Polska

  

Na początku grudnia Lech Wałęsa zwrócił się ze specjalną odezwą do protestujących w ramach Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP. Film z nagraniem zaczął rozchodzić się w internecie dopiero teraz, a trzeba przyznać, że Wałęsa trzyma tam poziom... swój poziom. Oczywiście sypie też swoimi „złotymi myślami” jak z rękawa.

Jak wynika z nagrania zamieszczonego na facebookowym profilu KOD zawierającym materiały audiowizualne i nagrania m.in z demonstracji, film z odezwą Lecha Wałęsy pochodzi z 2 grudnia. W internecie zaistniał jednak na szerszą skalę dopiero dzisiaj.

Były prezydent tłumaczy, dlaczego... nie może zbyt często brać udziału w walce o wolność i demokrację. Jedno jest pewne. Ten film trzeba zobaczyć.

 W naszym pokoleniu dojechaliśmy z ojczyzną do wolności. Ale wolność i demokrację trzeba wciąż uprawiać i bronić. Okazało się, że w tej obronie nie byliśmy za dobzi. I dzisiaj jeszcze raz musimy zrobić wszystko, aby kontynuować i wolność i demokrację. Oddaliśmy pola w sposób demokratyczny ludziom nieodpowiedzialnym no i widzimy, jak niszczą Polskę, dlatego cieszę się bardzo, że jeszcze są ludzie tak mocni i tak wytrwali, że starają się pociągnąć nas do zwycięstwa, do ugruntowania tej wolności. Dlatego podziwiam was, popieram i proszę, kontynuujcie, bo ja jestem za stary już. Gdybym był młodszy, to bym z wami siedział. Jeśli będziecie kontynuować, to w krótkim czasie dojdziemy do wolności. Już pewne objawy na dzisiaj widać, a jutro będą jeszcze większe, więc wytrwajcie, a ja będę w miarę sił do was dołanczał. Sukcesów.
- mówi Lech Wałęsa (zapis odzwierciedla oryginalną wymowę poszczególnych słów).


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl