Będzie druga część "Uciekaj!"?

/ fot. mat.pras.

  

Producent przebojowego thrillera "Uciekaj!" wyraził gotowość do nakręcenia kontynuacji filmu. W rozmowie z dziennikiem Variety deklaruje, że czeka tylko na znak od reżysera, Jordana Peele'ego.

Jeśli Jordan zechce zrobić sequel, nakręcę go w sekundę

zadeklarował Jason Blum, producent thrillera "Uciekaj!" w rozmowie z dziennikiem "Variety". 

Myślę, że on rozważa taką opcję. 

- dodał Blum.

Film "Uciekaj!" zdobył uznanie krytyków i widzów i zarobił na świecie ćwierć miliarda dolarów, a jego scenariusz został nagrodzony Oscarem. O tym, czy rzeczywiście doczekamy się kontynuacji hitu z zeszłego roku, trudno na razie wyrokować. Pewne jest natomiast to, że reżyser dreszczowca Jordan Peele pracuje właśnie nad tajemniczym filmiem  pt. "Us" z Elisabeth Moss w obsadzie, który trafi do kin w marcu 2019 roku.

"Uciekaj!" to balansujący na granicy gatunków thriller o ciemnoskórym mężczyźnie przybywającym do domu rodzinnego swojej narzeczonej. Choć początkowo bliscy dziewczyny traktują go serdecznie, z czasem w ich posiadłości zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a sam mężczyzna zostaje poddany przerażającym eksperymentom.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: variety, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polscy żołnierze wrócili z Rumunii

/ mat. 17. WBZ / http://17wbz.wp.mil.pl/pl/1_2545.html

  

We wtorek na placu apelowym 3. Brygady Radiotechnicznej we Wrocławiu podczas uroczystego apelu przywitano żołnierzy II zmiany PKW, którzy po zakończeniu półrocznego dyżuru wrócili do kraju — informuje 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana.

13 lipca zakończył się proces przekazania obowiązków w rejonie działania Polskiego Kontyngentu Wojskowego. Obie zmiany PKW Rumunia przekazywały sobie obowiązki w rejonie stacjonowania i realizacji zadań w ramach tzw. dostosowanej Wysuniętej Obecności NATO (tFP).

Na placu apelowym 3. Brygady Radiotechnicznej we Wrocławiu podczas uroczystej zbiórki powitano żołnierzy, którzy wrócili do kraju po półrocznym wykonywaniu zadań poza granicami kraju. Podczas ceremonii podpisany został protokół przekazania zwierzchnictwa nad pododdziałem powracającym z misji — czytamy na portalu 17. WBZ. 

III zmiana żołnierzy kompanii zmotoryzowanej, którą tworzy 17 batalion piechoty zmotoryzowanej Ziemi Rzeszowskiej, będzie realizować zadania w ramach tFP do stycznia przyszłego roku, po czym przekaże obowiązki 15 batalionowi Ułanów Poznańskich.

 

Źródło: 17. WBZ

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl