Politycy PiS znów ruszają w Polskę

/ pis.org.pl

  

W weekend politycy PiS wezmą udział w kilkudziesięciu spotkaniach w całym kraju; z wyborcami spotkają się m.in. wicepremierzy: Piotr Gliński i Beata Szydło. Premier Mateusz Morawiecki spotka się jeszcze w piątek po południu z mieszkańcami Opola.

Wicepremier i szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło odwiedzi województwo świętokrzyskie. W sobotę ma zaplanowane spotkania z wyborcami w Starachowicach (o godz. 13.30) i Ostrowcu Świętokrzyskim (o 17), a w niedzielę wybierze się do Sandomierza (o 11.30) i Włostowa (o 15.45).

Wicepremier i minister kultury Piotr Gliński w sobotę uda się do dwóch miejscowości w woj. małopolskim. O godz. 14 spotka się z mieszkańcami Zalipia, a o 17 - Miechowa. W objazd po Małopolsce uda się także szefowa MEN Anna Zalewska. W sobotę ma w planach wizyty w Szerzynach (o godz. 16) i w Nowym Sączu (o 18.30), a w niedzielę - w Tarnowie (o 15) i Górce (17.30).

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk odwiedzi w sobotę dwa miasta w woj. podkarpackim - Kolbuszową i Jarosław (spotkania planowane są odpowiednio na godz. 12 i 16.30), a w niedzielę spotka się z wyborcami w Kraśniku (o 12) i Wilkołazie (o 15), w woj. lubelskim.

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin w sobotę o godz. 17.30 zaplanował spotkanie z mieszkańcami Leżajska (woj. podkarpackie).

Z wyborcami spotkają się też w weekend wiceministrowie. Wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk w sobotę odwiedzi Sztum i Kwidzyn w woj. pomorskim (spotkania zaplanowane ma odpowiednio na godz. 11 i 15), a w niedzielę - Książki (woj. kujawsko-pomorskie). Wiceszef MKiDN Jarosław Sellin spotka się z kolei w sobotę z mieszkańcami Wyszkowa (o godz. 15) i Pułtuska (o 17.30).

Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik uda się natomiast do woj. zachodniopomorskiego, gdzie ma w sobotę zaplanowane spotkania z wyborcami w Koszalinie (o godz. 15) i Szczecinku (18.30).

W weekend z wyborcami spotkają się też m.in. posłowie PiS: Stanisław Piotrowicz (woj. lubelskie), Anita Czerwińska (woj. podlaskie), Joanna Lichocka (woj. opolskie i dolnośląskie), Łukasz Schreiber (woj. mazowieckie), Marcin Horała (woj. warmińsko-mazurskie), Maciej Małecki (woj. wielkopolskie i kujawsko-pomorskie) oraz Robert Telus (woj. łódzkie).

W spotkaniach udział wezmą też europosłowie PiS: Ryszard Czarnecki (woj. mazowieckie), Jadwiga Wiśniewska (woj. śląskie) oraz Zbigniew Kuźmiuk (woj. mazowieckie).

Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trump o Rosji: "będziemy ze sobą konkurować". Putin skupił się na miłych słówkach

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

– Nazwałem Putina konkurentem. Dobrym konkurentem. Będziemy konkurować ze sobą – powiedział Donald Trump o planach sprzedaży gazu do Europy. Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział zaś, że jego rozmowy z przywódcą USA przebiegły w "otwartej i merytorycznej atmosferze".

Zdaniem Putina rozmowy "były udane i pożyteczne".

Wyjaśnił, że omówił z Trumpem obecny stan i perspektywy stosunków dwustronnych, a także najważniejsze kwestie międzynarodowe.

Stosunki rosyjsko-amerykańskie przeżywają trudny okres, ale ta napięta atmosfera nie ma obiektywnych przyczyn – mówił Putin. 

Donald Trump odniósł się m.in. do zarzutów wobec Rosji dotyczących ingerowania w wybory. Powiedział, że chciał mu osobiście przekazać te informację.

Zapytany o kwestę Nord Stream 2 odpowiedział:

Nazwałem Putina konkurentem. Dobrym konkurentem. Będziemy konkurować ze sobą.

 

Źródło: PAP, onet.pl, niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl