Prezydent Duda w szatni Polaków. "Jesteśmy gotowi" - usłyszał. Zobacz WIDEO

Andrzej Duda odwiedził w szatni polskich piłkarzy / screen z filmu Facebook, https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/2191911764159052/

  

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził polskich piłkarzy w szatni po wygranym 4:0 meczu towarzyskim z Litwą. Duda zapewnił o wsparciu narodu dla biało-czerwonych, a trener Adam Nawałka zameldował gotowość drużyny do bojów na rosyjskiej ziemi.

Andrzej Duda poproszony został o słowa otuchy dla piłkarzy, ale dość szybko zreflektował się:

- "Słowa otuchy po 4:0? Dziękujemy!" - przyznał, a po chwili dodał: -  "Trzymamy kciuki oczywiście, tak jak mówiłem, gdy spotkaliśmy się w Juracie. Dziękujemy za bardzo ładny mecz,  nic tylko trzymać kciuki za powtórkę takich wyników za kilka dni. Cieszę się, że panowie jesteście wszyscy tacy zmotywowani. Widać, że jest dobry duch w drużynie. My możemy tylko trzymać kciuki, a w gorszej sytuacji jest pan trener".

Po tych słowach wywołany do tablicy poczuł się Adam Nawałka. Selekcjoner reprezentacji Polski podkreślił, że kadra jest w stu procentach gotowa do rywalizacji na mundialu.  - "Nie no, skąd? Z taką drużyną, z takim zapleczem? Jesteśmy przygotowani w każdych warunkach" - ripostował Adam Nawałka. - "Gramy, walczymy dalej" - powiedział na koniec trener Nawałka, a w szatni rozległy się brawa.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Areszt dla byłego szefa GetBack, Konrada K.

/ pixabay.com/CC0/Daniel_B_Photos

  

Sąd Rejonowy dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie zdecydował o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu wobec b. prezesa GetBack Konrada K.- poinformowała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Warszawie prok. Agnieszka Zabłocka-Konopka.

Rzeczniczka dodała, że rozstrzygnięcie w zakresie środka zapobiegawczego wobec drugiego podejrzanego w tej sprawie - Piotra B., nastąpi po posiedzeniu sądu.

Wcześniej Konrad K. i Piotr B. usłyszeli zarzuty w sprawie dotyczącej nieprawidłowości w spółce GetBack. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek prokuratura zdecydowała o wystąpieniu do sądu z wnioskiem o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu wobec b. prezesa GetBack Konrada K.. i współpracującego z nim Piotra B.

- W ocenie prokuratury, jedynie środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym zabezpieczy prawidłowy tok dalszych działań procesowych podejmowanych w śledztwie

 - wskazywała wtedy rzeczniczka warszawskiej prokuratury regionalnej.

Jak przekazał w niedzielę Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, b. prezes GetBack Konrad K., usłyszał zarzuty: usiłowania wyłudzenia 250 mln zł z Polskiego Funduszu Rozwoju w kwietniu 2018 r., "wyrządzenia szkody majątkowej w wielkich rozmiarach" spółce GetBack w łącznej kwocie 23 mln zł, z której ponad 15 mln zł zostało przywłaszczonych przez podejrzanego, a także podania nieprawdy w raporcie giełdowym z 16 kwietnia 2018 r.

Z kolei Piotr B., jest podejrzany o działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wyrządzenia tym szkody na kwotę co najmniej 7 mln zł.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl