Mega „wtopa” premiera Kanady. podczas konferencji prasowej… odkleiła mu się brew. WIDEO

/ twitter.com/screenshot

  

Podczas konferencji prasowej prezydenta Francji Emmanuela Macron'a i premiera Kanady Justina Trudeau, doszło do nietypowej sytuacji. Znanemu z kontrowersyjnych zachowań, premierowi Kanady... odkleiła się sztuczna brew.

Premier Justin Trudeau dał się już poznać z dziwnych zachowań. Podczas debaty Światowego Forum Ekonomicznego w Davos pojawił się w fioletowych skarpetkach w żółte kaczki, co wzbudziło konsternację, a nawet zakłopotanie uczestników. Ostentacyjnie pokazuje się w towarzystwie przedstawicieli mniejszości seksualnych, wyrażając poparcie dla ich postulatów, a także głośno popiera imigracje muzułmanów do Kanady i Europy. 

Jego dziwne deklaracje i zachowania, zwykle budzą uśmiech na twarzy, a czasem zażenowanie. Jednak to, co przytrafiło się premierowi Trudeau na konferencji prasowej, z udziałem  Emmanuela Macron'a, przekracza granice wyobraźni przeciętnego zjadacza chleba.

Premierowi Kanady odpadła sztuczna brew. Musiał się widocznie mocno spocić, po tweetach Donalda Trumpa, demaskujących jego dwulicowość, albo... klej był kiepski

Internet pokładał się ze śmiechu:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl twitter.com
Tagi

Wczytuję komentarze...

Rusza poszerzony serwis „Poland Daily”

/ Telewizja Republika

  

Już od 17 grudnia na antenie Telewizji Republika rusza nowe, poszerzone o 3 moduły pasmo anglojęzycznego serwisu informacyjnego Poland Daily. Poza dotychczasowym serwisem (Poland Daily, Poland Daily Weather, Poland Daily Business) anglojęzyczni widzowie Telewizji Republiki w Polsce i za granicą będą mogli oglądać serwis poświęcony polskiej kulturze (PD Culture), historii ( PD History) a także najciekawszym miejscom w kraju ( Poland Daily Travel).

Gospodarzem Poland Daily Travel będzie znany brytyjsko-amerykański dziennikarz, podróżnik, pisarz i muzyk Will Richardson.

Serwis Poland Daily cieszy się niezwykłą popularnością, kolejne moduły powstały w odpowiedzi na liczne prośby naszych widzów, zainteresowanych Polską, jej fascynującą kulturą i historią i pejzażem

 - podkreśla odpowiedzialny za projekt redaktor Aleksander Wierzejski.

Zapraszamy na serwis codziennie od godziny 22:00 na antenie Telewizji Republika, a także na dedykowanej serwisowi stronie www.polanddaily.com

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl