Oni naprawdę tak myślą

Po co nam Centralny Port Komunikacyjny, skoro będziemy mieli w ciągu dwóch lat lotnisko w Berlinie? Te słowa Rafała Trzaskowskiego to nie pomyłka. Kolejny raz PO pokazuje, że likwidacja narodowego potencjału, by zaspokoić interes obcego państwa, jest po prostu jej celem. Afera Amber Gold miała doprowadzić do likwidacji Lotu.

Polskie Linie zostałyby przejęte przez niemieckie. To samo czekałoby PKP, Pocztę Polską i wiele innych przedsiębiorstw. Chyba trzeba jasno spojrzeć prawdzie w oczy: ze strony Rosji jesteśmy zagrożeni militarnie, a agresja ekonomiczna grozi nam ze strony Niemiec. PO jest partią zewnętrzną, która chce likwidacji polskiego potencjału. Nie da się dalej tłumaczyć ich zachowania głupotą ani pomyłkami w głosowaniu. Takie wystawienie się przed wyborami to ogromne dla nich ryzyko. Podejmują je, bo liczą, że sporo Polaków przyjmie tę narrację i uwierzy w kolejne ekonomiczne bzdury. Z nienawiści do PiS ich wyborcy dali się już wielokrotnie okraść. Na ich brak rozsądku jeszcze długo nie będzie rady. Ale możemy ich przegłosować. I tylko to można zrobić z partią, która przehandluje Polskę za parę groszy.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Sosnowiec czeka

Obecny prezydent Krakowa Jacek Majchrowski w opublikowanym przez jeden z portali wywiadzie stwierdził: „Cieszę się, że nie mieszkam w Sosnowcu”. Dopytywany dlaczego, odparł: „Jak pan będzie w Sosnowcu, to pan zrozumie”. Skąd mu do głowy przyszedł akurat Sosnowiec?

Ano prof. Majchrowski z Sosnowca pochodzi, ma nawet tytuł honorowego obywatela tego miasta. Jego słowa wywołały zrozumiałe oburzenie u prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, który stwierdził, że prezydent Krakowa nie dość, że nie zna Sosnowca, to jeszcze obraził jego mieszkańców. Na koniec zaprosił Jacka Majchrowskiego do miasta. To dobry pomysł – czas najwyższy, aby Jacek Majchrowski odwiedził rodzinne strony i zobaczył, jak wiele tam się pozmieniało. Najlepiej tuż po 21 października. A skoro jest tyle do zobaczenia, to i na dłużej.

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl