Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

fot.fotolia

  

W piątkowej „Gazecie Polskiej Codziennie” 20. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W jaki sposób sfinansować wakacyjny wyjazd, spontaniczne zakupy i nie odczuć boleśnie konsekwencji wydatku? Wraz z PKO Bankiem Polskim proponujemy trzy wyjścia: konto osobiste z uruchomionym debetem,  kredyt odnawialny lub kartę kredytową. W tym odcinku cyklu pomożemy wybrać produkt odpowiedni dla Ciebie.

 

Więcej informacji już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Pieniądze potrzebne od zaraz

  Polecamy!

Sprawdź możliwości karty kredytowej


Karta kredytowa to świetne rozwiązanie zarówno przy codziennych zakupach, jak i jednorazowych większych nabytkach, np. prezentów świątecznych.

Z kredytu w karcie możemy korzystać całkowicie bezpłatnie, nawet przez kilkadziesiąt dni – o ile spłacimy całość zadłużenia w terminie wskazanym na wyciągu. Jak to działa? Przykładowo, wyciąg z karty generowany jest 15. dnia każdego miesiąca, a termin spłaty upływa 7. dnia kolejnego miesiąca.

Pamiętajmy zawsze o terminie spłaty – jej rygorystyczne dotrzymanie (środki muszą pojawić się na rachunku karty dokładnie we wskazanym dniu) jest warunkiem korzystania z nieoprocentowanego kredytu.

 

Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski
Patronem medialnym cyklu jest
niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Szef MSZ z wizytą w Berlinie. Już w czwartek

/ Estonian Foreign Ministry [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

  

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz złoży w czwartek wizytę w Berlinie, podczas której spotka się z szefem niemieckiej dyplomacji Heiko Maasem i przewodniczącym Bundestagu Wolfgangiem Schaeublem - poinformował resort spraw zagranicznych.

Będzie to druga podróż szefa MSZ do Niemiec i piąte spotkanie ministrów spraw zagranicznych Polski i Niemiec w 2018 roku.

Będzie to, jak zaznaczyło MSZ, kontynuacja rozmowy z XV konsultacji międzyrządowych - 2 listopada w Warszawie szefowie dyplomacji obu krajów przyjęli deklarację polityczną, w której wyrazili wolę rozwijania strategicznego partnerstwa między Polską i Niemcami.

W ramach spotkań z niemieckimi rozmówcami minister spraw zagranicznych "poruszy całe spektrum tematów bilateralnych, europejskich i międzynarodowych".

"W świetle przyszłorocznych, ważnych dla naszych stosunków okrągłych rocznic – wybuchu II wojny światowej, Powstania Warszawskiego, czy przemian politycznych 1989 roku, szef polskiej dyplomacji zwróci uwagę na potrzebę zachowania pamięci o tych wydarzeniach"

- poinformował resort dyplomacji.

W kwestiach europejskich - podało MSZ - minister "zamierza podkreślić konieczność zachowania jedności europejskiej, zwłaszcza w świetle aktualnych wyzwań stojących przed Unią Europejską".

"Ważnym punktem rozmowy ministrów będzie ponadto sytuacja w zakresie polityki bezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście eskalacji konfliktu ukraińsko – rosyjskiego"

- zapowiedział resort spraw zagranicznych.

Ponadto - jak poinformowano - na zaproszenie Fundacji Koerbera Czaputowicz wygłosi przemówienie o polskiej wizji przyszłości UE oraz uczestniczyć będzie w organizowanej przez Instytut Polski w Berlinie debacie byłych polskich i niemieckich opozycjonistów.

Czaputowicz odwiedził Berlin w połowie stycznia br. i była to jego druga wizyta zagraniczna po objęciu funkcji szefa MSZ. Rozmawiał wówczas m.in. z ówczesnym ministrem spraw zagranicznych Niemiec Sigmarem Gabrielem. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl