Firma Baracka i Michelle Obamów z długoterminowym kontraktem dla Netfliksa

/ fot. youTube

  

Należąca do Baracka i Michelle Obamów firma Higher Ground Productions podpisała właśnie wieloletni kontrakt ze streamingowym potentatem, Netfliksem. Wytwórnia ma dostarczać platformie seriale, dokumenty i programy telewizyjne. W oficjalnym komunikacie zaznaczono, że treści dostarczane przez Higher Ground Productions nie będą odnosić się do bieżącej sytuacji politycznej w USA.

Seriale, filmy dokumentalne i inne programy telewizyjne mające ukazywać historie o inspirujących ludziach i ich sukcesach – takich formatów na mocy zawartego właśnie długoterminowego kontraktu ma dostarczać Netfliksowi firma Higher Ground Productions należąca do byłego prezydenta USA Baracka Obamy i jego żony. 

 

Jedną z prostych przyjemności, jaką dostarczył nam okres służby publicznej, było poznawanie fascynujących ludzi o różnej pozycji społecznej i pomaganie im w podzieleniu się swoimi doświadczeniami z szerszą publicznością. Dlatego razem z Michelle jesteśmy tak podekscytowani współpracą z Netfliksem. Mamy nadzieję rozwijać i wspierać utalentowane, inspirujące i kreatywne osoby, które są w stanie promować większą empatię i zrozumienie między ludźmi. Chcemy pomóc im podzielić się ich historiami z całym światem.

- możemy przeczytać w komunikacie wydanym przez Baracka Obamę.

Zaznaczono w nim też, że produkowane przez Obamów programy nie będą odnosić się do bieżącej sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych. Para prezydencka pracuje również nad wydaniem książek – wspomnienia Michelle Obamy pt. "Becoming" ukażą się już jesienią tego roku, , a Barack Obama nadal pracuje nad swoją autobiografią.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, spidersweb.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Państwo Netanjahu mają duży problem

/ twitter.com/screenshot/@skhunterinfo

  

Sara Netanjahu, żona premiera Izraela Benjamina Netanjahu, usłyszała zarzuty sprzeniewierzenia ok. 100 tys. dolarów z państwowych środków oraz nadużycia zaufania - powiadomiło dzis izraelskie ministerstwo sprawiedliwości.

Zdaniem śledczych Sara Netanjahu miała przeznaczyć 100 tys. dolarów na usługi cateringowe świadczone dla rezydencji premiera w Jerozolimie.

Zarzut w tej samej sprawie usłyszał też były wiceszef biura premiera Ezra Saidoff.

Jak pisze "Haarec", Sara Netanjahu w latach 2010-13 zlecała personelowi składanie zamówień na posiłki w wykwintnych restauracjach, podczas gdy w siedzibie premiera był obecny kucharz. Izraelskie prawo zabrania zamawiania cateringu do rezydencji z zewnątrz podczas obecności personelu kuchennego.

Dochodzenie w tej sprawie ruszyło w 2015 r. - informuje "Haarec".

Premier uznał zarzuty wysunięte wobec jego żony za "absurdalne i nieuzasadnione".

68-letni Netanjahu jest szefem rządu Izraela od 2009 roku. Wcześniej sprawował tę funkcję w latach 1996-99. Premier i jego żona Sara byli już wcześniej zamieszani w skandale korupcyjne.

Źródło: niezalezna.pl, pap

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl