Nie podawaj PIN-u nikomu i nie zapisuj go w dostępnym dla innych miejscu.

Utrudnij rozszyfrowanie PIN-u - unikaj oczywistych kombinacji, np. jak Twoja data urodzenia.

Jeżeli masz podejrzenie, że ktoś poznał PIN, zmień go jak najszybciej. Zmiana PIN możliwa jest w ustawieniach aplikacji IKO.

PIN możesz zmienić w aplikacji IKO lub w serwisie internetowym iPKO (Inteligo). Jeżeli PIN zostanie wpisany błędnie 3 razy, aplikacja zostanie zablokowana, a wtedy zmiana PIN-u do aplikacji jest możliwa jedynie za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej iPKO (Inteligo).

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Polska młodzieżówka nie dała szans Gruzji! Zagramy w barażach

/ twitter.com/LaczyNasPilka

Polska wygrała w Gdyni z Gruzją 3:0 (0:0) w ostatnim meczu eliminacji piłkarskich młodzieżowych (do lat 21) mistrzostw Europy. Dzięki temu zwycięstwu biało-czerwoni zajęli w grupie trzeciej drugą pozycję i zagrają w barażach.

Gruzini już wcześniej pożegnali się z marzeniami o grze w mistrzostwach Europy, ale nie zamierzali ułatwiać biało-czerwonym zadania. Na początku meczu to goście sprawiali zdecydowanie lepsze wrażenie. Bliski szczęścia, w 3. minucie po uderzeniu z dystansu oraz cztery minuty później w zamieszaniu podbramkowym, był aktywny Irakli Bugridze. Z kolei w 29. minucie po strzale Beki Mikełtadze gospodarzy do straty gola uratował słupek.

Gruzini starali się grać otwarty futbol, ale nie przebierali również w środkach. W 30. minucie przyjezdni mieli już na koncie cztery żółte kartki, a dwie z nich obejrzał Giorgi Kucia (drugą za faul na Pawle Stolarskim) i od tego momentu jego drużyna musiała sobie radzić w „10”.

Liczebną przewagę Polacy wykorzystali w 52. minucie po strzale z dystansu Filipa Jagiełły, który w przerwie zastąpił Jóźwiaka. W tej sytuacji nie popisał się dobrze do tej pory spisujący się golkiper gości Luka Gugeszaszwili. Prowadzenie w 74. minucie sprytnym uderzeniem podwyższył drugi rezerwowy Michalak, a wynik w 90. minucie ustalił Dawid Kownacki – było to 10. trafienie piłkarza Sampdorii w tych eliminacjach.

Bezpośredni awans do finałowego turnieju, który odbędzie się w czerwcu przyszłego roku we Włoszech, wywalczą zwycięzcy dziewięciu eliminacyjnych grup, a cztery najlepsze zespoły z drugich pozycji zagrają w barażach o dwa pozostałe wolne miejsca. Wśród 12 uczestników MME znajdzie się także gospodarz imprezy.

Polska – Gruzja 3:0 (0:0).

Bramki: 1:0 Filip Jagiełło (52), 2:0 Konrad Michalak (74), Dawid Kownacki (90).

Żółta kartka - Polska: Paweł Bochniewicz; Gruzja: Giorgi Kucia, Davit Samurkasowi, Beka Mikełtadze.

Czerwona kartka - Gruzja: Giorgi Kucia (30. minuta za drugą żółtą).

Sędzia: Arnold Hunter (Irlandia Północna). Widzów: 2000.

Polska: Kamil Grabara - Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Kamil Pestka - Kamil Jóźwiak (46. Filip Jagiełło), Patryk Dziczek, Szymon Żurkowski (89. Maciej Ambrosiewicz), Bartosz Kapustka (68. Konrad Michalak), Sebastian Szymański - Dawid Kownacki.

Gruzja: Luka Gugeszaszwili – Giorgi Kantaria, Andro Giorgadze, Luka Lochoszwili, Guram Giorbelidze (79. Lewan Eloszwili) – Romani Czaczua (54. Akaki Szulaja), Davit Samurkasowi, Beka Mikełtadze, Giorgi Kucia – Irakli Bugridze (41. Nika Ninua), Vato Arweładze.

Źródło: PAP, niezalezna.pl