Stopy procentowe bez zmian. Być może nawet do 2020 roku - zapowiada szef NBP

/ Piotr Malecki, Narodowy Bank Polski; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

  

- Do końca tego roku i przez cały następny rok, a może nawet dłużej nie będzie powodu, by zmieniać stopy proc. - ocenił Adam Glapiński, prezes NBP na środowej konferencji.

"Jeśli chodzi o moje przewidywania (...) wydaje mi się, że do końca tego roku i przez cały następny rok nie będzie powodu, by zmieniać stopy proc. A może nawet dłużej - myślę o 2020 r."

- powiedział Glapiński.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nowy pomysł na kampanię?

/ Facebook.com/Mariusz Kałużny #rozwojtoprzyszlosc

  

"Zapytaj gospodarza" - tak nazywa się nowy pomysł na prowadzenie kampanii wyborczej, który zaprezentował Mariusz Kałużny - kandydat do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego z ramienia Zjednoczonej Prawicy. - Chcę porozmawiać z ludźmi, którzy często sprawują władzę od kilku, a nawet kilkunastu lat - zapowiedział Kałużny.

- Udam się do prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, aby zapytać czego oczekują od radnego Sejmiku Województwa (...) Chcę porozmawiać z ludźmi, którzy często sprawują władzę od kilku, a nawet kilkunastu lat i najlepiej wiedzą, czego im brakuje

- tak w dwóch zdaniach Mariusza Kałużnego prezentuje się nowy pomysł na prowadzenie kampanii wyborczej, zainaugurowany przez kandydata Zjednoczonej Prawicy.

- Chcę zapewnić każdego wójta, burmistrza i prezydenta, że mogą oni liczyć na moją pomoc. I to bez względu, kto sprawuje funkcję. Wspólnie z liderem naszej listy do Sejmiku Województwa Przemysławem Przybylskim mamy dużo pomysłów, można na nas liczyć

- zaznaczył Kałużny.

 

Źródło: ototorun.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl