Giertych grozi „GPC” pozwem i stawia ultimatum. Mamy odpowiedź Tomasza Sakiewicza!

/ Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Okładkowy tekst z dzisiejszego wydania „Gazety Polskiej Codziennie” dotyczący Stanisława Gawłowskiego, a właściwie należącego do niego mieszkania wywołał niemałe poruszenie. Dziennikowi pozwem zagroził już w imieniu Renaty Gawłowskiej mec. Roman Giertych. Prawnik stawia też ultimatum. Do sprawy odniósł się już redaktor naczelny „GPC” i tygodnika „Gazeta Polska” Tomasz Sakiewicz.

Roman Giertych na Twitterze przedstawił, jak to określił „ofertę specjalną” od Renaty Gawłowskiej, skierowaną do redakcji „Gazety Polskiej Codziennie”:

„GPC napisała, że Gawłowsccy otworzyli dom publiczny. Oferta specjalna od Renaty Gawłowskiej: 50 tysięcy na niepełnosprawnych oraz przeprosiny na 1 stronie. Z doświadczenia kilkudziesięciu spraw o dobra osobiste mogę powiedzieć, że radzę brać, bo to superokazja. Czas do środy” - napisał mec. Giertych.

W rozmowie z portalem niezalezna.pl do ultimatum Giertycha odniósł się redaktor naczelny „Gazety Polskiej Codziennie” i „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.

- Życzę mecenasowi Giertychowi dużo, dużo zdrowia, wypoczynku i wiary, że świat jest lepszy, niż go widzi... Wielu fantastycznych wrażeń przy usługach gastronomicznych – mówi redaktor Tomasz Sakiewicz.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wielkie sprzątanie Gdyni

/ Editor B; creativecommons.org/licenses/by/2.0/

  

W piątek uczniowie, a w niedzielę dorośli gdynianie zaproszeni są do sprzątania swojego miasta.

Już dziś Gdynię sprzątać będą uczniowie, a w niedzielę włączyć się mają także dorośli.

Poza tonami śmieci zebranymi przez uczniów, wielką korzyścią jest, przede wszystkim, rosnąca odpowiedzialność za czystość otoczenia. W tym roku pragniemy zainteresować akcją wszystkich mieszkańców Gdyni i razem pracować na kolejne "ekosukcesy" naszego miasta -- tłumaczy  Dorota Marszałek-Jalowska, kierownik referatu ekorozwoju.

Każdy, kto będzie uczestniczył w sprzątaniu miasta, może otrzymań nagrodę. Przewidziany jest również ciepły posiłek dla każdego oraz będzie można wziąć udział m.in. w warsztatach z upcyklingu czy konsultacjach ekologicznych. 

Za każdy worek śmieci wydawany będzie ekologiczny gadżet i kupon konkursowy, za który będzie można wygrać elektryczne deskorolki -- czytamy na portalu trojmiasto.pl.

 


 

Źródło: trojmiasto.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl