Kandydatka PiS we Wrocławiu gotowa do walki

/ Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Mnie żaden przeciwnik nie stresuje ani nie martwi. Jestem przekonana, że ta pula wrocławska zostanie wygrana – powiedziała dziś dziennikarzom kandydatka PiS na stanowisko prezydenta Wrocławia Mirosława Stachowiak-Różecka.

Dziś na konferencji prasowej przedstawiono nazwiska kandydatów PiS na prezydentów dużych miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Na stanowisko prezydenta Warszawy ma kandydować Patryk Jaki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Oto kandydaci Zjednoczonej Prawicy na prezydentów dużych miast. LISTA NAZWISK

Mówiłam już kilkukrotnie w rozmowach z państwem, że uważam, że Kazimierz Ujazdowski nie jest moim problemem, ani problemem moich wyborców, tylko wyborców Platformy, Grzegorza Schetyny - i tyle mam na ten temat do powiedzenia. Mnie żaden przeciwnik nie stresuje ani nie martwi. Jestem przekonana, że ta pula wrocławska zostanie wygrana. Ktoś, kto właśnie zostaje kandydatem na prezydenta Wrocławia i mówiłby państwu, że ma wątpliwości czy wygra, to naprawdę straciłby chyba już na starcie wiarygodność. Jestem przekonana, że mamy we Wrocławiu szanse, że PiS wygrywa. Niczego się nie obawiam, jestem gotowa do walki o Wrocław

– powiedziała dziennikarzom Mirosława Stachowiak-Różecka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Będzie odpowiedź PiS na "faszystowską grafikę" i "konwój wstydu". Konferencja prasowa

  

Jest odpowiedź Prawa i Sprawiedliwości na "faszystowską grafikę", która "zauroczyła" posła PO Grzegorz Furgo, oraz mobilne billboardy nazywane przez opozycję "konwojem wstydu". Jaka? Oglądaj naszą transmisję od godz. 13.00.

Poseł Platformy Obywatelskiej Grzegorz Furgo opublikował na swoim koncie na Twitterze grafikę z wizerunkami polityków Prawa i Sprawiedliwości, która jest wzorowana na propagandowym plakacie z czasów II wojny światowej i przyrównuje ich do faszystów. Posłowie PiS Łukasz Schreiber oraz Jarosław Krajewski odniosą się do tego "wyczynu" prosto spod siedziby Platformy, a także zaprezentują kontrofensywę billboardową przygotowaną przez partię rządzącą jako odpowiedź na tzw. "konwój wstydu".

Oglądaj naszą transmisję od godz. 13.00:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl