Brad Pitt wyprodukuje film o akcji #MeToo?

/ fot. YouTube

  

Plan B, czyli studio filmowe należące do Brada Pitta wykupiło prawa do historii dwóch dziennikarek "New York Timesa", które jako pierwsze odważyły się opisać skandal z udziałem Harveya Weinsteina, zapoczątkowując tym samym akcję #MeToo.

Choć projekt znajduje się dopiero w początkowej fazie, już wiadomo, że swoją stylistyką ma przypominać takie produkcje jak "Spotlight" czy "Wszyscy ludzie prezydenta". Jego fabuła będzie się koncentrować wokół losów dwóch dziennikarek "Timesa"  Jodi Kantor i Megan Twohey. To właśnie one  w październiku ubiegłego roku opublikowały artykuł ujawniający skandal  wokół producenta Harveya Weinsteina, który miał molestować aż kilkadziesiąt kobiet. Tekst wywołał falę oburzenia w środowisku Hollywood, która zaowocowała ruchem #MeToo i bankructwem firmy Weinsteina.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Filweb.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kiedy inauguracja kampanii wyborczej PiS?

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W niedzielę spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w Sandomierzu, a na początku września lider ugrupowania Jarosław Kaczyński zainauguruje kampanię wyborczą PiS - poinformował w mediach społecznościowych szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie premiera Morawieckiego, z którego wynika, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Z kolei druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada.

- Nawet w wakacje nie zwalniamy tempa. W niedzielę spotkanie z Mateuszem Morawieckim w Sandomierzu a (z) początkiem września inauguracja kampanii PiS przez Jarosława Kaczyńskiego 

- poinformował na Twitterze europoseł PiS Tomasz Poręba, który pokieruje sztabem wyborczym tego ugrupowania. 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl