Kotecka: Nawet 70 procent zniżki na ubezpieczenie w LINK4 dla rodzin wielodzietnych

  

Wystarczy mieć Kartę Dużej Rodziny, by skorzystać ze zniżek na ubezpieczenia w LINK4. Na posiadaczy trojga lub większej ilości dzieci czekają wysokie rabaty w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych. Zainteresowanie jest ogromne.

Polisy ze zniżkami można kupować przez telefon pod numerem 224444444, lub u agentów, ale też przez stronę internetową LINK4.

Na ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC od ręki dajemy 5 procent rabatu, 10 na ubezpieczenie nieruchomości oraz 15 proc. na ubezpieczenia turystyczne. Dodatkowo 30 proc. za mieszkaniowe OC i aż 50 proc. mniej posiadacze KDR zapłacą za zakup komunikacyjnego NNW

– wymienia Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w LINK4 i przypomina, że proponowane przez LINK4 zniżki dla dużych rodzin łączą się z innymi dostępnymi w LINK4 rabatami.

I tak, jeśli kierowca jeździ bezpiecznie, posiada aplikację LINK4 „Kasa Wraca”, kupi polisę przez internet, zapłaci za nią kartą kredytową może otrzymać ponad 70 procent zniżki na ubezpieczenie samochodu, pakiet AC/OC.

Dla wielodzietnych rodzin samochód jest czymś niezbędnym, bez auta często niemożliwe jest codzienne funkcjonowanie. Stąd zniżki dla dużych rodzin

 – wyjaśnia Patrycja Kotecka.

Aby skorzystać z rabatów wystarczy podać konsulatowi lub agentowi numer swojej Karty Dużej Rodziny. Można też wpisać go w odpowiednie miejsce w formularzu na stronie internetowejwww.link4.pl. Weryfikacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zapotrzebowanie na zniżki dla rodzin potwierdzają liczby

Z oferty LINK4 dla dużych rodzin skorzystano już ponad 30 tysięcy rodzin

– mówi dyrektor Kotecka.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z co najmniej trójką dzieci. Aby ją otrzymać, należy złożyć stosowny wniosek w swoim Urzędzie Gminy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Onet dalej strzela z kapiszonów. Kubica spotkał się z premierem. "Polska zawsze wspiera swoich"

Premier Mateusz Morawiecki i Robert Kubica / instagram.com/robertkubica_real Zweryfikowano

  

Onet opublikował treść kolejnego fragmentu nagrania, które miało skompromitować premiera Mateusza Morawieckiego. Miało, ale znowu coś poszło nie po myśli dziennikarzy Onetu. Akurat dziś szef rządu spotkał się z Robertem Kubicą, którego nagranie dotyczyło. - Polska zawsze wspiera swoich. No hard feelings i jedziemy dalej! - napisał rajdowiec na portalu społecznościowym.

- Premier Mateusz Morawiecki spotkał się dzisiaj z Robertem Kubicą. Panowie rozmawiali o rozwoju sportów motorowych w Polsce oraz o perspektywach startów Polaków w najważniejszych imprezach sportowych 

- przekazała rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Jak dodała, spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze.

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan mówił wcześniej w TVN24, że do spotkania z szefem rządu doszło przy okazji przyjazdu sportowca na spotkanie ze sponsorami do Warszawy. Dodał, że premier i Kubica "dogadali się".

Również w poniedziałek portal Onet.pl opublikował treść nieznanego dotąd fragmentu nagrania podsłuchanej rozmowy premiera z restauracji Sowa i Przyjaciele. Według portalu Morawiecki, ówczesny prezes BZ WBK, miał rzekomo uznać wypadek Roberta Kubicy za zdarzenie pozytywne z punktu widzenia swojego banku.

- Gdyby bowiem do wypadku nie doszło, bank BZ WBK prawdopodobnie musiałby zostać sponsorem polskiego kierowcy - sugeruje Onet.pl.

Bielan zapytany, czy spotkanie premiera z Kubicą nie odbyłoby się, gdyby nie wyciekły taśmy zarejestrowane w restauracji "Sowa i Przyjaciele", odpowiedział, że spotkanie z Robertem Kubicą "było planowane na grudzień zeszłego roku". Jak tłumaczył, nie doszło wtedy do skutku, ponieważ w tamtym czasie Mateusz Morawiecki został mianowany na stanowisko premiera.

Do spotkania z szefem rządu odniósł się także sam Robert Kubica na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych, gdzie zamieścił zdjęcie ze spotkania. Jak widać, sztuczna "afera" nie zrobiła na polskim kierowcy większego wrażenia.

- Wizyta u Premiera. Polska zawsze wspiera swoich. I nam jeszcze doszedł jeden temacik do dzisiejszej agendy. No hard feelings i jedziemy dalej! - napisał Kubica.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl