Kotecka: Nawet 70 procent zniżki na ubezpieczenie w LINK4 dla rodzin wielodzietnych

  

Wystarczy mieć Kartę Dużej Rodziny, by skorzystać ze zniżek na ubezpieczenia w LINK4. Na posiadaczy trojga lub większej ilości dzieci czekają wysokie rabaty w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych. Zainteresowanie jest ogromne.

Polisy ze zniżkami można kupować przez telefon pod numerem 224444444, lub u agentów, ale też przez stronę internetową LINK4.

Na ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC od ręki dajemy 5 procent rabatu, 10 na ubezpieczenie nieruchomości oraz 15 proc. na ubezpieczenia turystyczne. Dodatkowo 30 proc. za mieszkaniowe OC i aż 50 proc. mniej posiadacze KDR zapłacą za zakup komunikacyjnego NNW

– wymienia Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w LINK4 i przypomina, że proponowane przez LINK4 zniżki dla dużych rodzin łączą się z innymi dostępnymi w LINK4 rabatami.

I tak, jeśli kierowca jeździ bezpiecznie, posiada aplikację LINK4 „Kasa Wraca”, kupi polisę przez internet, zapłaci za nią kartą kredytową może otrzymać ponad 70 procent zniżki na ubezpieczenie samochodu, pakiet AC/OC.

Dla wielodzietnych rodzin samochód jest czymś niezbędnym, bez auta często niemożliwe jest codzienne funkcjonowanie. Stąd zniżki dla dużych rodzin

 – wyjaśnia Patrycja Kotecka.

Aby skorzystać z rabatów wystarczy podać konsulatowi lub agentowi numer swojej Karty Dużej Rodziny. Można też wpisać go w odpowiednie miejsce w formularzu na stronie internetowejwww.link4.pl. Weryfikacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zapotrzebowanie na zniżki dla rodzin potwierdzają liczby

Z oferty LINK4 dla dużych rodzin skorzystano już ponad 30 tysięcy rodzin

– mówi dyrektor Kotecka.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z co najmniej trójką dzieci. Aby ją otrzymać, należy złożyć stosowny wniosek w swoim Urzędzie Gminy.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kiedy inauguracja kampanii wyborczej PiS?

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W niedzielę spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w Sandomierzu, a na początku września lider ugrupowania Jarosław Kaczyński zainauguruje kampanię wyborczą PiS - poinformował w mediach społecznościowych szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie premiera Morawieckiego, z którego wynika, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Z kolei druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada.

- Nawet w wakacje nie zwalniamy tempa. W niedzielę spotkanie z Mateuszem Morawieckim w Sandomierzu a (z) początkiem września inauguracja kampanii PiS przez Jarosława Kaczyńskiego 

- poinformował na Twitterze europoseł PiS Tomasz Poręba, który pokieruje sztabem wyborczym tego ugrupowania. 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl