Chciał dopiec PiS, dopiekli jemu. Petru bezlitośnie wyśmiany

/ Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  

"Spowalnia sie gospodarke a potem zdziewieni że na rozwiazywanie realnych problemów brakuje pieniędzy" - (pisownia oryginalna) napisał Ryszard Petru na Twitterze. Internauci zareagowali błyskawicznie. I nie mieli litości... "Żeby tak Rysiek bezczelnie Balcerowiczowi wyjechał?" - wyśmiewają.

Ryszard Petru znany z wybitnych zdolności językowych, kolejny raz naraził się na śmieszność. Na swoim Twitterze zamieścił błyskotliwy wpis wytykający rządowi brak pieniędzy "na razwiązywanie realnych problemów", co ma być skutkiem spowolnionej przez niedziele wolne od handlu gospodarki.

Internauci nie mieli dla niego litości.

Tymczasem, zdaniem ekspertów, Polska gospodarka od lat nie miała się aż tak dobrze. W trakcie debaty "Gazety Polskiej" pt. „100-lecie współpracy gospodarczej Polski i USA”, jaka odbyła się w czwartek, amerykańscy prelegenci chwalili nasz kraj, wykazując, że zajmuje coraz mocniejsze miejsce w Europie, stając się jej centrum.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nasz kraj staje się centrum Europy! Debata "Gazety Polskiej" o współpracy gospodarczej z USA

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Specjalna promocja Alior Banku i Lotosu dla przedsiębiorców: Litr benzyny nawet o 20 groszy taniej

paliwo, zdjęcie ilustracyjne / ResoneTIC; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

20 groszy mniej na litr paliwa premium i 16 groszy mniej za litr tego standardowego. Dodatkowo 10 proc. zniżki na myjnię, płyny do spryskiwaczy i ofertę gastronomiczną. Taką właśnie promocję dla przedsiębiorców przygotowały Alior Bank, uznany właśnie przez magazyn „Forbes” za „Bank przyjazny firmie” oraz Lotos Paliwa.

 – Cały czas staramy się odpowiadać na różne potrzeby przedsiębiorców i obsługiwać ich w sposób kompleksowy. Wiemy, że jest to bardzo wymagająca i różnorodna grupa klientów, która zasługuje na szczególne wsparcie ze strony banku. Promocja „Tanie tankowanie” jest skierowana właśnie do nich. Staraliśmy się stworzyć szeroki i atrakcyjny pakiet korzyści – mówi wiceprezes zarządu Alior Banku Maciej Surdyk, odpowiedzialny za Obszar Klienta Biznesowego.


I właśnie do klienta biznesowego – przedsiębiorców rozliczających się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy prowadzą działalność gospodarczą przynajmniej od roku - skierowana jest ta oferta. Wymagane jest przy tym pozytywne przejście procedury uprawniającej do uzyskania Karty Kredytowej Mastercard Business Lotos oraz posiadanie jednego z rachunków firmowych: Rachunek Partner, iKontoBiznes lub Rachunek 4x4 (można je też otworzyć po dacie startu promocji). Ostatnim warunkiem jest rejestracja w portalu www.zafirmowani.pl oraz akceptacja warunków promocji.


Przedsiębiorcy, którzy z niej korzystają, dostaną w prezencie 4 litry płynu do spryskiwacza, 200 punktów w programie lojalnościowym Navigator, a jeśli zgłoszą chęć przystąpienia do oferty na stacji – także darmową kawę. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Alior Bank
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl