Politycy, prawnicy, gangsterzy

W śledztwie dotyczącym fałszywych funkcjonariuszy służb specjalnych zatrzymanych w styczniu br. pojawiają się nazwiska wielu wpływowych prawników, dziennikarzy, przedstawicieli organów ścigania i polityków. To jedno z najbardziej perspektywicznych postępowań w Polsce.

Szczególne emocje mogą budzić politycy powiązani z gangiem. Chodzi o nazwiska osób z pierwszych stron gazet. Jeden z nich interweniował nawet w sprawie, w którą zaangażowany był zatrzymany przez CBA gang. Dowodem są jego znajdujące się w aktach śledztwa… SMS-y. Na łamach najnowszej „Gazety Polskiej” ujawniamy nazwiska dwóch wpływowych warszawskich prawników, którzy mieli uwiarygadniać fałszywych funkcjonariuszy służb. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Kolejne szczegóły wkrótce.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Radość z wolności

Uroczyste obchody świąt Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pokazały, że Polacy chcą być wolni i niepodlegli. Sierpień jest szczególnym miesiącem w historii Polski. Ci, którzy chcą wiedzieć dlaczego, odsyłam do piosenki Janka Pietrzaka „Polskie sierpnie”. Tam jest kwintesencja wydarzeń, z których wykuwała się Niepodległa. Świętowaliśmy Dzień Wojska Polskiego, który przypada w rocznicę Cudu nad Wisłą, kiedy to armia polska pokonała bolszewików.

To także pokazuje, jak Polska jest trwale związana z Kościołem, który był z obywatelami także w najcięższych czasach. Część naszych obywateli – na szczęście pozostająca w mniejszości – uważa, że wszystko, co jest związane z autentycznym patriotyzmem, należy odrzucać i krytykować. Te pomysły skończyły się kompletną klapą. Nic dziwnego – Polacy wolą autentyzm niż atrapy. Autentyczna jest coroczna defilada wojskowa, którą w środę oglądały tłumy warszawiaków i przyjezdnych. Przy tej okazji internauci nie omieszkali zakpić z „totalnych”: o takiej frekwencji na marszach KOD opozycja może tylko pomarzyć.

 

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl