Suski punktuje totalną opozycję: Starają się szkodzić. Wychodzą z założenia - im gorzej tym lepiej

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski w rozmowie z Katarzyną Gójską celnie podsumował działania totalnej opozycji wymierzone przeciwko Polsce i zauważa, że w relacjach na linii Warszawa-Bruksela sytuacja w ostatnim czasie dość mocno się zmieniła, czego najwyraźniej politycy PO i Nowoczesnej jeszcze nie dostrzegli.

Pytany o to, na jakim etapie są obecnie negocjacje z Komisją Europejską? Marek Suski zwraca uwagę, że przedstawiciele totalnej opozycji zapewne nadal będą próbowali przekonywać, że sytuacja w tej kwestii jest dramatyczna.

 - Nasi opozycjoniści, czyli Platforma z Nowoczesną znowu będą mówić, że to jest armagedon, że tu nie ma demokracji. Być może to utrudni zamknięcie tego tematu – stwierdził Suski.

Po chwili dość celnie wypunktował działania Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

- Oni starają się szkodzić, wychodzą z założenia - im gorzej tym lepiej. Nie wiem co musiałoby teraz nastąpić, żeby komisja powiedziała, że tu nie ma praworządności – zwraca uwagę Marek Suski.

Jednocześnie Marek Suski opowiedział o kulisach wizyty Fransa Timmermansa w Polsce.

- Nie było konkretów. Było nawet takie - może nie entuzjastyczne - ale zauważenie, że Polska czyni starania, robi pewne gesty dokonując pewne zmiany. A zarazem tłumacząc na czym polega pewne niezrozumienie w pewnych kwestiach. Na przykład oni postrzegają przejście kobiet w wieku 60 lat na emeryturę, jako dyskryminację. A my im tłumaczyliśmy, że to przecież przywilej.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Co robi PO i .N, kiedy śpicie? – ten film będzie hitem! Skąd Schetyna ma tylu fanów w… Azji? WIDEO

/ Fotomag/Gazeta Polska

  

Nowoczesna i Platforma złapani na gorącym uczynku – czytamy we wpisie na Facebooku użytkownika „Ty Wybierasz”. Jakie konta na tym portalu społecznościowym „lajkują” np. zdjęcie Grzegorza Schetyny, czy kandydata do Rady Powiatu? Zobaczcie film i przekonajcie się sami!

W ostatnim tygodniu „Gazeta Wyborcza" i Radio Zet ujawniły dokument, z którego miało wynikać, że w 2015 r. sztab wyborczy Andrzeja Dudy miał podpisać umowę ze spółką tworzącą fałszywe konta w internecie. Okazało się jednak, że firma ta zajmowała się jedynie moderowaniem strony internetowej.
Anna Mierzyńska, która tworzyła takie teorie spiskowe przedstawiana była jako "niezależny ekspert". Tymczasem od wielu lat związana była z Platformą Obywatelską.

Internauci przyjrzeli się bliżej polubieniom jakie dostają politycy PO na Facebooku. Na opublikowanym w sieci filmie „TY Wybierasz” pokazuje, jakie konta biorą w tym udział.

Większość z nich wygląda jak „boty” – konta zostały utworzone w ostatnim czasie, nie mają żadnych wpisów.

Dla przykładu pokazano zdjęcie wstawione przez Grzegorza Schetynę 22 września. Ma ono 3,1 tys. polubień. Wśród kont, które dały „lajka” są m.in. takie: نورة حاتم, احمد الربيعي , فيصل الناصري, Hồ Xuân Cẩn, Hồ Thuận Đại,, ۦ۬ۦ۬﴾ﭕ﴾ﭕ﴾ﭕ...

Więcej na filmie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl