Przepraszamy

Chciałbym jeszcze raz wrócić do 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Robię to ze względu na wciąż napływające mejle od rozgoryczonych członków klubów „Gazety Polskiej”, ale i od zwykłych uczestników uroczystości, którzy chcieli jak co roku, jak co miesiąc uczcić ofiary tragedii.

Piszę „chcieli”, bo większości z nich nie dane było uczestniczyć w uroczystościach. Nie wzięli w niej udziału z jednego powodu: nie mogli wejść na plac Piłsudskiego. I od razu zastrzegam, za tę sytuację nie odpowiada nikt ze środowiska klubów „GP”. My zrobiliśmy to, czego od nas wymagano. Według list i ponumerowanych identyfikatorów każdy powinien bez problemu dostać się na uroczystości. Niestety z przykrością muszę przyznać, że tak się nie stało. Ktoś (kto?) zepsuł wszystko, co można było zepsuć. I nie mam na myśli wicepremiera Piotra Glińskiego, który pomagał nam jak mógł. Jednak ktoś zdecydował o tym, że te dziesiątki tysięcy ludzi zmuszono do szczegółowej kontroli i przejścia przez dwie (!) czynne bramki. Przecież z góry było wiadomo, że jest to niemożliwe. My wszystkich Państwa jeszcze raz przepraszamy. Może ci, którzy do tej sytuacji doprowadzili, też zdobędą się na przeprosiny.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Każdy sądzi według siebie

Poseł Andrzej Halicki (PO) dyskusję w radiowej Trójce spuentował mniej więcej tak: „PiS potrzebuje zależnych od siebie sądów, by móc bezkarnie kraść...”. Przyznać muszę, że wierzę w szczerość tego przekonania!

Ostatecznie na temat sądowej kryszy nad złodziejstwem posłowie Platformy Obywatelskiej zgromadzili ogromną wiedzę. Czy byłaby możliwa pacyfikacja firmy Optimus Romana Kluski, uniewinnienie posłanki Beaty Sawickiej, afera Amber Gold, karuzela VAT i setki innych przykładów „kręcenia lodów” za rządów poprzedniej ekipy bez niepisanego układu z wymiarem sprawiedliwości? I czy określenie „sprawiedliwość” w stosunku do wyroku sądu skazującego Mariusza Kamińskiego (CBA) za ściganie korupcji w sferach rządowych na trzy lata bezwzględnego więzienia nie powinno być poprzedzone np. słowami „platformerska” czy „Kalego”?

 

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl