Transseksualista-celebryta atakował bezbronne dziecko! Minister zdecydowanie reaguje na ten skandal

/ Twitter.com (screenshot)

  

Wczoraj opisywaliśmy na naszym portalu skandaliczną sytuację, w której transseksualista-celebryta znany jako "Rafalala" zaatakował i zwyzywał bezbronną dziewczynę. Sprawą zajęła się polska policja. Minister Joachim Brudziński jasno zadeklarował na Twitterze, że nie ma ludzi stojących ponad prawem.

Rafalala - znany lewacki transseksualista - zaatakował w centrum Warszawy kilkunastoletnią dziewczynę, która miała rzekomo się z niego śmiać. W sieci pojawiło się nagranie ze skandalicznego ataku transseksualisty:

(Uwaga! Na filmie padają słowa wulgarne)

CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące! Znany polski transeksualista atakuje i wyzywa bezbronne dziecko - WIDEO

Sprawą zajęła się już policja. Na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński wyraźnie wskazał, że bycie "ulubieńcem celebrytów" nie zwalnia z przestrzegania prawa.

Minister w innym tweecie podkreślił, że osobiście zlecił zajęcie się tą sprawą Komendantowi Głównemu Policji.


 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Twitter, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tramwajem z aktywistami? Trzaskowski odmówił

/ Tadeusz Rudzki; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

  

Budowa trzech nowych linii metra, kolejnych tras tramwajowych i 300 km ścieżek rowerowych – to postulaty z programu "Stolica lepszej komunikacji", który kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski promował na ulicach Woli i Ochoty. Po konferencji doszło do niecodziennej sytuacji...

Trzaskowski, wraz z liderką Inicjatywy Polska Barbarą Nowacką oraz kandydatami koalicji Obywatelskiej (PO, Nowoczesna, IP) na radnych, kontynuował rozpoczętą dzień wcześniej razem z szefem PO Grzegorzem Schetyną, akcję wyborczą pod hasłem "Metro Europa".

Na konferencji prasowej, zorganizowanej przy stacji M2 na rondzie Daszyńskiego, Trzaskowski po raz kolejny przestrzegał przed konsekwencjami "awanturniczej polityki PiS", która – według niego – może doprowadzić do tego, że samorządy, w tym stolica, straci cześć funduszy na inwestycje. Przypomniał, że to właśnie środki z UE mają w dużej części pokryć budowę kolejnych odcinków drugiej linii metra w kierunku Bemowa i Ursusa.

Na tę ofertę składa się tzw. sześciopak, czyli ponad 30 propozycji ujętych w sześciu hasłach: "Stolica lepszej komunikacji", "Wspieramy rodziny", "Zielona stolica", "Zdrowa Warszawa", "Warszawa dla seniorów" oraz "Stolica innowacji".

Wśród postulatów dotyczących komunikacji publicznej, znalazły się m.in. budowa trzech nowych linii metra i rozbudowa SKM-ki, nowe trasy tramwajowe (Wola - Ochota – Mokotów; linia na tzw. zieloną Białołękę oraz łącząca metro Wilanowska z tzw. Mordorem), 8 tys. miejsc parkingowych w ramach systemu "P+R" oraz 300 km tras rowerowych.

Trzaskowski przypomniał, że w tym roku Rada Warszawy wprowadziła darmowy bilet komunikacji miejskiej dla uczniów szkół podstawowych. Kolejnym krokiem – według niego – miałoby być wprowadzenie identycznego ułatwienia dla uczniów szkół średnich.

Barbara Nowacka podkreślała, że Koalicja Obywatelska proponuje wyborcom "pozytywny program, radosną, energetyczną, sprawiedliwą zmianę" dla Polski. Jednym z jej elementów jest postulat rozwoju inwestycji w komunikację publiczną.

Nowacka przypomniała też, że wśród propozycji programowych koalicji jest budowa kolejnych parkingów na obrzeżach miasta, a także w jego centrum, tworzenie tzw. buspasów, nowych linii tramwajowych oraz stopniowe unowocześnianie taboru autobusowego i tramwajowego.

Według Nowackiej, aby ten program można było realizować, potrzebne są środki z funduszy europejskich.

Po konferencji prasowej Trzaskowski, Nowacka, przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska oraz towarzyszący im kandydaci na radnych (m.in. Aleksandra Gajewska, Tomasz Sybilski, Joanna Staniszkis i lider stołecznych radnych PO Jarosław Szostakowski) udali się tramwajem na ul. Grójecką, następnie spacerem na plac Narutowicza. Tam rozdawali ulotki Trzaskowskiego i zachęcali mieszkańców stolicy do głosowania na swego kandydata.

Gdy Trzaskowski i towarzyszący mu działacze koalicji czekali na rondzie Daszyńskiego na tramwaj, na przystanek podjechał specjalny kampanijny tramwaj ruchów miejskich skupionych wokół stowarzyszenia Miasto Jest Nasze (ich kandydatką na prezydenta Warszawy jest Justyna Glusman). Aktywiści zapraszali polityków PO, Nowoczesnej i Inicjatywy Polska do wspólnej przejażdżki. Ale Trzaskowski odmówił. „Dziękujemy, jedziemy komunikacją miejską” – odparł, próbując robić z siebie "zwykłego" warszawiaka. 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl