Propaganda Kremla trwa w najlepsze. Nie uwierzysz, jakich wskazówek udzieliła rosyjska telewizja

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

Stacja Rossija-24 nie stroni od kremlowskiej propagandy. W telewizji ukazał się materiał, który miał przekonać widzów o zagrożeniu atakiem ze strony wroga. Widzowie mogli zobaczyć m.in. co wziąć do schronu przeciwatomowego i jak przygotować się do przetrwania.

Bez pożywienia człowiek może przeżyć dwa - trzy tygodnie, a brak wody zabija znacznie szybciej. Dorosły mężczyzna potrzebuje nie mniej niż 2,5 litra wody dziennie, dzieci i karmiące matki potrzebują dwa razy więcej – stwierdził dziennikarz Rossija-24, Jewgienij Tiszkowiec.

Jakie produkty przydadzą się Rosjanom podczas przetrwania? Telewizja udzieliła szczegółowych wskazówek. Wymieniono m.in. ryż, kaszę owsianą, konserwy, mleko w proszku. Odradzono zabierania tych produktów spożywczych, które mają krótszy termin ważności.

Dziennikarze przypomnieli też Rosjanom, że ważne jest utrzymywanie w schronie właściwej temperatury.

Nie po raz pierwszy rosyjskie media wpajają swoim odbiorcom, jakoby ze strony Zachodu groził im atak, czy wręcz wojna.

 

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wp.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Był agresywny i prowokował policjantów, a tzw. Obywatele RP i „totalni” robią z niego „męczennika”

/ facebook.com

  

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus wszczęła alarm w sprawie człowieka, który został wczoraj rzekomo pobity przez policję. Żeby wywołać dodatkowe emocje, zaakcentowała w swoim twitterowym wpisie, że ofiarą jest "chłopak w wieku jej syna". Okazało się jednak, że kolejny "męczennik" walki o demokrację jest cynicznym prowokatorem.

 

Tymczasem w internecie można odnaleźć film, na którym widać jak "biedaczek" Winiarski prawdopodobnie próbuje pomalować sejmową elewację sprayem. 

Natomiast na profilu "męczennika" znajduje się jego zdjęcie zrobione w kościele, z flaga Marszu Kobiet. Jest tam w towarzystwie innych osób, które eksponują tęczowe flagi, uchodzące za symbol środowisk homoseksualnych.

Również tzw. Obywatele RP opublikowali na Twitterze filmik, który opatrzyli tytułem "brutalne zatrzymanie Dawida Winiarskiego".

Widać wyraźnie, że Winiarski lubi prowokować i robi to bez żadnych hamulców.

 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, facebook.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl