niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 listopada 2015

„Tusk jest złym człowiekiem”

Dodano: 23.01.2012 [10:13]
Grupa określająca się jako "Polish Underground" zablokowała stronę premiera. Po wejściu na nią ukazywał się filmik stylizowany na przemówienie, podczas którego Wojciech Jaruzelski ogłosił stan wojenny. Niżej były czerwone napisy: "Premier Donald Tusk jest złym człowiekiem!". Strona została wyłączona.

Grupa Polish Underground zadeklarowała, że nie należy do Anonymous, którzy stali za weekendowymi atakami na strony internetowe wielu instytucji publicznych.

"Obywatele dosyć mają ograniczania ich praw i wolności. Dlatego zwracamy sie z apelem do rządu polskiego o postąpienie według woli obywateli i nie podpisywanie ustawy ACTA" - napisali hakerzy. - "Internetu nam cenzurować nie będziecie. Praw człowieka nie odbierzecie! Chyba, że chcecie abyśmy naprawdę pokazali swoją prawdziwą siłę;-)" - ostrzegają.

Apelowi towarzyszył filmik stylizowany na przemówienie, podczas którego Wojciech Jaruzelski ogłosił stan wojenny. Kobieta w czarnych okularach ogłasza w nim "stan wojenny na obszarze całego internetu".

Strona Premiera RP została zablokowana. Pojawia się komunikat: "Przepraszamy. Przerwa techniczna".

Dzisiaj rano grupa określająca się jako Anonymous, która twierdzi, że jest odpowiedzialna za paraliż rządowych stron internetowych, poinformowała za pośrednictwem serwisu Twitter, że wstrzymuje swoje działania. Na koncie AnonymousWiki napisano, że grupa oczekuje na wynik rozmów między ministrem cyfryzacji Michałem Bonim a Donaldem Tuskiem w sprawie ACTA.

Autor: 
gb
Źródło: 
onet.pl
Źródło: 
PAP
„Tusk jest złym człowiekiem” - niezalezna.pl
foto: Bartek Kosiński
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Ale nie brak mu sprytu (nie mylic z inteligencja), bo razem z Bronkiem, ciagle udaje mu sie wystawic glupszych od siebie do wiatru:
Przyklad: wiekopomna reforma KOpary, ktora tak skomentowal jeden z internautow:
merc1902:
Strzyżenie baranów przyklepane. (tzn. za drogie leki zapłaci pacjent. Za niewłaściwą receptę konsekwencje czyli maksymalną zapłatę poniesie pacjent). Panie prezydencie. wnioskuję o przyznanie Orderu Orła Białego dla pani marszałkini E. Kopacz, Złotego Krzyża Zasługi dla pana ministra B. Arłukowicza. Dla pana premiera D. Tuska proponuję Żelazny Krzyż z Liśćmi Dębowymi.
Emerytom proszę przyznać bezpłatne krzyże brzozowe w ramach refundacji, przy czym należałoby je wprowadzić w ramach nowelizacji ustawy refundacyjnej.
Zdrowie to za poważna sprawa aby je pozostawiać w rękach lekarzy i aptekarzy. Powierzamy je pod opiekę panu premierowi i panu prezydentowi, oraz niezastąpionemu zespołowi urzędniczo ministerialnemu.

Bezgranicznie wdzięczni obywatele

Brawo MERC 1902!

jak myslicie kiedy wyjdzie pierwsza TRYBUNA LUDU ,tylko tej nazwy brakuje ,bo stalin i hitler juz jest,i glupi i ciemny narod tez , w rosji obchodza teraz 80 rocznice smierci lenina .....a nasi ciemniacy to podlapuja i dalej glosuja na zlo tuskowate .

Bardzo trafne spostrzezenie z ktorym sam spotkalem sie wielokrotnie.Taki to jest wlasnie ten Polski dziwny kraj a ludzie w nim to jak widac z powyzszego to zwykle ;HOBBITY: lub;LEMINGI; jak kto woli oczywiscie nie wszyscy zeby bylo jasne.

Polish Underground - może napisać każdy.
I przyzwoity hacker z deską w spodniach z krokiem na wysokości kolan
i podwładny czarzastego, schetyny, bondaryka, czempińskiego, czy nawet
bezpośrednio putina albo merkel.
Marionetka tusek i druga komuruski są postrzegani w pewnych kręgach jako
mało sprawni dewastatorzy Polski.
Ropa i gaz - nowe karty do rozdania, nowe koncesje do przekazania w obce
ręce.
Samo włamanie to tylko zadyma.
Publikacja danych, także z prywatnych komputerów bandy zdrajców - to
wyznacznik postawy i poprzeczka dla hackerskiego rzemiosła .....

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl