Koncert "Drogi Niepodległości" w sześciu miejscowościach

/ mat.pras.

  

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową serię koncertów pod hasłem "Drogi Niepodległości", które zabrzmią aż w sześciu miejscowościach - m.in. w Radomsku, Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.

Podczas koncertów wystąpią Paweł Piekarczyk, Leszek Czajkowski oraz znany z występów u boku Jana Pietrzaka i kapitalnych interpretacji twórczości Jacka Kaczmarskiego Bartłomiej Kurowski. Trasa pod hasłem "Drogi Niepodległości - Żołnierze Wyklęci" wystartuje już jutro (9.03). PIerwszy koncert odbędzie się o godz. 17:00 w MDK Radomsko, a tego samego dnia o godz. 19 koncert zabrzmi w GOK-u w Woli Krzysztoporoskiej. Pozostałe recitale zaplanowano według następującego harmonogramu:

10.03.2018 godz. 15.00 Bełchatów sala MCK

10.03.2018 godz. 19.00 MOK Sulejów 

11.03.2018 godz. 15.30 Kościół w Czarnocinie

11.03.2018r godz. 19.00 Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Mierzył do policjanta z broni. Grozi mu 10 lat odsiadki

Zatrzymanie / krakow.policja.gov.pl

  

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec mieszkańca województwa podlaskiego, podejrzanego o czynną napaść na policjanta.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz.8.00 w centrum miasta. Mundurowi pełniący służbę w rejonie Rynku Głównego, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, idącego chwiejnym, niepewnym krokiem. Stróże prawa podjęli względem niego interwencję. Podczas legitymowania, 23-latek wpadł w furię.

Pobudzony napastnik wyciągnął z kurtki pistolet gazowy, który wymierzył w stronę funkcjonariusza, grożąc mu pozbawieniem życia. Agresor szybko został obezwładniony przez policjantów i doprowadzony do Komisariatu Policji I w Krakowie.

Jak się okazało, zatrzymany wielokrotnie był już notowany, a w chwili popełnienia przestępstwa, znajdował się pod wpływem środków odurzających. Śledczy przedstawili sprawcy zarzut czynnej napaści na policjanta (art. 223 §1 kk). Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 8 grudnia Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl