Gowin pewny siebie w sprawie reformy szkolnictwa wyższego

/ nauka.gov.pl

Jacek Liziniewicz

Dziennikarz „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie”. W \"GP\" kieruje działem dotyczącym tematyki środowiska.

Kontakt z autorem

Minister nauki i szkolnictwa wyższego jest przekonany, że zaproponowana przez niego reforma bez problemu wejdzie w życie. W programie „Minęła 20” stwierdził, że mimo, iż jego ustawę krytykują „ważni politycy PiS-u” to jednak nie „najważniejszy”.

W programie TVP Info Jarosław Gowin został zapytany o to czy wierzy, że przygotowana przez niego ustawa reformująca szkolnictwo wyższe rzeczywiście wejdzie w życie. Minister podkreślił, że jest pewny i dzisiaj uzyskał poparcie polityków „Solidarnej Polski”. 

Ale krytykują ważni politycy PiS-u

- dopytywał Krzysztof Ziemiec.

Jest krytykowany przez polityków PiS-u. Ważnych, ale nie najważniejszego 

– wypalił Jarosław Gowin.

Przypomnijmy przeciwko rozwiązaniom przyjętym w „Konstytucji dla Nauki” protestują liczne środowiska akademickie. Rozwiązania krytykowali również politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym chyba najgłośniej marszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

CZYTAJ TEŻ: Co dalej z Konstytucją dla Nauki? Wicepremier Gowin rozmawiał z prezesem PiS

Źródło: TVP Info, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Prokuratura zdementuje smoleńskie rewelacje TOK FM. Wkrótce śledczy wydadzą komunikat

/ Adrian Grycuk; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en

Prokuratura Krajowa wkrótce zdementuje informacje radia TOK FM dotyczące śledztwa smoleńskiego - ustalił portal Niezalezna.pl. Jak podało TOK FM - według opinii biegłych przygotowanej dla prokuratorów prowadzących śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej nie ma dowodów na wybuch, a tym samym na zamach.

Niedługo ukaże się komunikat dementujący rewelacje radia TOK FM - dowiedział się portal Niezalezna.pl

Informacje podane przez rozgłośnię od kilku godzin powtarzane są niemal we wszystkich antyrządowych mediach. Sugeruje się przy tym, że biegli prokuratury całkowicie zaprzeczyli ustaleniom podkomisji smoleńskiej.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl