Dowódcy także muszą się szkolić

Kurs osobiście nadzorował dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. broni Jarosław Mika / mat. 21. BSP. / http://21bsp.wp.mil.pl/pl/1_1131.html

W dn. 6-7 marca na terenie 1. Batalionu strzelców podhalańskich oraz na poligonie w Nowej Dębie odbył się kurs dla dowódców, szefów sztabów oraz szefów szkolenia jednostek wojskowych podległych dowódcy generalnemu RSZ. Wojskowych osobiście zaszczycił gen. broni Jarosław Mika.

Celem kursu było doskonalenie umiejętności uczestników w zakresie planowania i organizowania szkolenia żołnierzy rezerwy, realizowanego w ramach ćwiczeń wojskowych. W trakcie zajęć przedstawiono proces współdziałania jednostki wojskowej z terenowymi organami administracji wojskowej w zakresie planowania i realizacji ćwiczeń rezerwy — informuje oficjalny portal 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. 

Po zapoznaniu się z częścią teoretyczną, uczestnicy kursu drugiego dnia zajęć przemieścili się na teren poligonu w Nowej Dębie, by tam obserwować praktyczne wykonanie zagadnień szkoleniowych oraz możliwe warianty prowadzenia zajęć — czytamy.

 

Źródło: 21. BSP.

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polska przegrała mecz z Nigerią

/ twitter.com/Łączy Nas Piłka

Polska przegrała mecz z reprezentacją Nigerii 0:1 w meczu towarzyskim we Wrocławiu. Zwycięską bramkę z rzutu karnego w 61 minucie zdobył Victor Moses.

Oba zespoły przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji. We wtorek biało-czerwoni zmierzą się w Chorzowie z Koreą Południową.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl