Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

fot.fotolia

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 8. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W ramach swojej oferty PKO Bank Polski proponuje atrakcyjną konsolidację dotychczasowego zadłużenia spoza PKO Banku Polskiego. Konsolidacja to opcja pożyczki będąca połączeniem wielu kredytów i pożyczek w jeden, pozwalająca na ustalenie jednej, często niższej raty, w wyniku czego comiesięczne obciążenie domowego budżetu jest mniejsze.

Bank proponuje klientom znaną od kilku lat – Mini Ratkę – będącą pożyczką gotówkową dla nowych klientów lub osób, które chcą właśnie połączyć raty kredytów zaciągniętych w innych bankach  i instytucjach kredytowych w jedną, mniejszą Mini Ratkę.

Mimo że z Mini Ratki skorzystać może nawet osoba nie będąca klientem PKO Banku Polskiego, to stali klienci Banku mogą otrzymać spersonalizowaną ofertę pożyczki, dzięki czemu oczekiwana kwota może znaleźć się na ich rachunku nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku!

 

Więcej informacji już w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Połącz raty pożyczek w jedną”

 

Polecamy!

 

Mini Ratka – Pożyczka Konsolidacyjna

  • umowy w kwocie od 1000 zł do 120 000 zł
  • Od 1 do 120 miesięcy na spłatę pożyczki
  • Możliwość otrzymania dodatkowych środków na inne wydatki – nawet do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel
  • Możliwość obniżenia raty za spłacane kredyty

 

Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski.

Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Odwołano ponad 100 lotów z Heathrow

pixabay.com

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

W tym czasie odbyły się jednak regularne rejsy do Nowego Jorku i Chicago wyczarterowane przez brytyjską linię lotniczą British Airways (BA).

Na wschodzie Anglii i Szkocji w sobotę zapanowały surowe warunki meteorologiczne, które mają utrzymać się do końca tygodnia i które obejmą też Walię i centrum kraju.

Brytyjskie służby meteorologiczne (Met Office) wydały ostrzeżenia "bursztynowe", które sugerują możliwe "zagrożenie życia" na obszarach północno-zachodniej Anglii, hrabstwa Yorkshire na północy kraju, Midlands w centrum, Londynu na południowym wschodzie kraju.

Ostrzeżenia będą obowiązywać również w niedzielę, kiedy spodziewane są dalsze śnieżyce.

"Jest prawdopodobne, że dojdzie do opóźnień w podróżach drogowych i że część pojazdów utknie po drodze; koleje i transport lotniczy przewidują opóźnienia i odwołania" - powiedział przedstawiciel Met Office.

Rzecznik British Airways wskazał, że ze względu na warunki meteorologiczne trzeba przez startem odladzać samoloty dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl