Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

fot.fotolia

  

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 8. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W ramach swojej oferty PKO Bank Polski proponuje atrakcyjną konsolidację dotychczasowego zadłużenia spoza PKO Banku Polskiego. Konsolidacja to opcja pożyczki będąca połączeniem wielu kredytów i pożyczek w jeden, pozwalająca na ustalenie jednej, często niższej raty, w wyniku czego comiesięczne obciążenie domowego budżetu jest mniejsze.

Bank proponuje klientom znaną od kilku lat – Mini Ratkę – będącą pożyczką gotówkową dla nowych klientów lub osób, które chcą właśnie połączyć raty kredytów zaciągniętych w innych bankach  i instytucjach kredytowych w jedną, mniejszą Mini Ratkę.

Mimo że z Mini Ratki skorzystać może nawet osoba nie będąca klientem PKO Banku Polskiego, to stali klienci Banku mogą otrzymać spersonalizowaną ofertę pożyczki, dzięki czemu oczekiwana kwota może znaleźć się na ich rachunku nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku!

 

Więcej informacji już w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Połącz raty pożyczek w jedną”

 

Polecamy!

 

Mini Ratka – Pożyczka Konsolidacyjna

  • umowy w kwocie od 1000 zł do 120 000 zł
  • Od 1 do 120 miesięcy na spłatę pożyczki
  • Możliwość otrzymania dodatkowych środków na inne wydatki – nawet do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel
  • Możliwość obniżenia raty za spłacane kredyty

 

Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski.

Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Polscy piloci na manewrach Kondor-18

/ mat. 1. SLT / http://1slt.wp.mil.pl/pl/125_189.html

  

Od 11 czerwca jednostki wojskowe 1. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego uczestniczą w ćwiczeniu taktycznym z wojskami dowódcy 1. SLT pod kryptonimem "Kondor-18".

Część główna ćwiczenia rozpoczęła się 11 czerwca. Tego dnia jednostki wojskowe 1. SLT przystąpiły do realizacji pierwszego etapu ćwiczenia. Zgodnie z rozkazem bojowym dowódcy 1. SLT, na tle przyjętej sytuacji taktycznej, rozpoczęli działania przygotowujące ludzi i sprzęt bojowy do wykonania manewru lotniczego. Drugi etap ćwiczenia polegał na właściwym zorganizowaniu przemieszczenia do miejsc operacyjnego przeznaczenia - czytamy na oficjalnym portalu 1. Skrzydła.

W ćwiczeniu biorą także udział, powołani do odbycia szkolenia, żołnierze rezerwy. Wykonują oni zadania związane głównie z zabezpieczeniem ochrony jednostek podczas prowadzonych działań oraz wsparciem niektórych elementów dowodzenia - podaje 1. SLT. 

Oprócz wielu przedsięwzięć aplikacyjnych, symulujących realne sytuacje, w ramach ćwiczenia Kondor-18, piloci wykonywali także zadania bojowe podczas równolegle prowadzonych ćwiczeń Saber Struje-18 na Centralnym Poligonie Lotniczym w Nadarzycach i Baltops-18 na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce. Tak szeroko zakrojone działania to dobra okazja do wymiany doświadczeń oraz doskonalenia procedur w ramach współdziałania armii państw Sojuszu Północnoatlantyckiego. 

Źródło: 1. SLT

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl