Nikt tak nie ośmieszy Misiły jak Misiło. Zaliczył kolejną wpadkę - przeprosił, gdy usłyszał "kroki prawne"

/ Piotr Misiło / screen Telewizja Republika

  

Po wydarzeniach ostatniego tygodnia poseł Nowoczesnej Piotr Misiło powinien płonąć ze wstydu. Takiej serii kompromitujących wpadek już dawno nie zaliczył żaden polityk - nawet niedawny szef jego partii. Hitem stało się pytanie, czy kartą można zapłacić za narkotyki, ale to nie koniec. Sugerował, że mężczyzna umoczony w aferę jest spokrewniony z ważnym politykiem PiS. Kłamał, ale przeprosił dopiero, gdy pojawiła się zapowiedź sądowego procesu.

Podczas niedzielnego programu "Woronicza 17" Piotr Misiło pochwalił się, że złożył interpelację do Ministerstwa Obrony Narodowej, ale jaką...

Chciałbym się dowiedzieć, czy pan Misiewicz nie kupywał (tak w oryginale – przyp. red.) narkotyków w jednym z klubów nocnych płacąc kartą kredytową

– wypalił Misiło na antenie TVP Info.

Obecni w studio nie mogli uwierzyć, że Misiło takie brednie wygaduje.

– Może Pan powtórzyć – dopytywał redaktor Michał Rachoń.

– Czy nie kupował narkotyków razem z alkoholem – brnął Misiło.

– I płacił kartą kredytową? To pomówienia – stwierdził Rachoń.

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Odlot "gwiazdora" z Nowoczesnej. Misiło ciekawy, czy za narkotyki płacono... kartą!

Występuję oficjalnie do TVP z prośbą o udostępnienie mi uwierzytelnionego nagrania programu Woronicza 17 i chcę wystąpić do Sądu z pozwem przeciwko panu Misiło

- zapowiedział jeszcze w niedzielę w rozmowie z portalem niezalezna.pl Bartłomiej Misiewicz.

Okazało się, że w tym samym programie Misiło zaliczył jeszcze jedną wpadkę. Równie poważną, która także może skończyć się procesem.

Sugerował, że zeznający w ważnym śledztwie jest spokrewnionym z europosłem Ryszardem Legutko. Misiło ordynarnie kłamał.

Teraz przeprasza, ale dopiero po groźbie procesu.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Czechy mówią „nie” propozycji budżetu UE

/ rendo79/freeimages.com

  

– Projekt budżetu Unii Europejskiej jest dla Czech nie do przyjęcia – poinformował premier tego kraju, Andrej Babisz. Jego zdaniem przyszły budżet jest równie niedoskonały, co obecny, bo większości funduszy przeznaczonych na programy socjalne nie sposób wykorzystać.

UE narzuciła Republice Czeskiej programy na lata 2014–2020, w których znaczna część funduszy przeznaczona jest na sferę socjalną i nie sposób ich wykorzystać. Propozycja (nowego) budżetu jest dla nas po prostu nie do przyjęcia. Bruksela znowu stara się przeforsować swoje wyobrażenia, a my potrzebujemy środków na inwestycje. Dlatego nakreślamy potrzeby inwestycyjne i chcemy negocjować, aby w okresie od 2021 roku znalazły się środki, które nie zmarnowałyby się na różne szkolenia, kursy doszkalające itp. – poinformował premier Czech.

Szef czeskiego rządu podał przykład ministerstwa pracy i spraw społecznych, które w obecnym budżecie ma wydzielone z funduszy europejskich ponad 2 mld euro, a zdaniem premiera te środki są bardziej potrzebne na inwestycje w służbę zdrowia i edukację.

Będziemy chcieli wykorzystać środki z ministerstw pracy i spraw społecznych oraz oświaty, młodzieży i sportu z czeskiego budżetu, a te europejskie powinny być skierowane na inwestycje, tak aby były namacalne i żebyśmy wiedzieli, gdzie się znajdują – powiedział Babisz.

O większe środki na finansowanie inwestycji apelowali do premiera działacze samorządowi z Pardubic. Podkreślali, że potrzebne są obwodnice w kilku miastach regionu oraz inwestycje w służbę zdrowia. Te wydatki dla nas oznaczają konieczność zadłużenia się - powiedział wojewoda kraju pardubickiego Martin Netolicki.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl