Chicago: Wiec poparcia dla rządu Morawieckiego. ZOBACZ ZDJĘCIA

/ Darek Kuczborski - członek Klubu Gazety Polskiej Chicago Illinois.

Jak ustalił portal niezalezna.pl, przed Konsulatem RP w Chicago odbył się wiec poparcia dla rządu premiera Mateusza Morawieckiego. Przed budynkiem Konsulatu zebrała się duża grupa polskich patriotów, chcących wyrazić stanowczy sprzeciw wobec szkalowania Polski na arenie międzynarodowej.

W trakcie wiecu poparcia dla rządu premiera Morawieckiego śpiewano patriotyczne pieśni. Na wielu transparentach można było zobaczyć podobizny premiera Morawieckiego. Rzucały się również w oczy bannery przypominające o rodziny Ulmów, którzy poświęcili swoje życie ratując Żydów.

Wśród przemawiających był m.in. Dariusz Olszewski – były działacz „Solidarności Walczącej”, który działał we Wrocławiu z obecnym premierem i jego ojcem Kornelem Morawieckim. Pojawił się również 90-letni już Filip Ozarowski – żołnierz Armii Krajowej walczący na Wołyniu, autor książki „Gdy płonął Wołyń”.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl