Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rajdowiec mknął autem 113 km/h w terenie zabudowanym, co skutkowało utratą uprawnień do kierowania. Najbardziej dziwi jednak fakt, gdzie spieszył się polski mistrz kierownicy.

"/>

Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy! Nie zgadniecie, gdzie jechał

Krzysztof Hołowczyc / Fotograf: MCH Photo Rechteinhaber: X-raid, CC BY-SA 3.0 DE, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Krzysztof_Holowczyc_2014.jpg

  

Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rajdowiec mknął autem 113 km/h w terenie zabudowanym, co skutkowało utratą uprawnień do kierowania. Najbardziej dziwi jednak fakt, gdzie spieszył się polski mistrz kierownicy.

Jak informuje radio RMF FM, Hołowczyc przekroczył prędkość na terenie gminy Nowa Ruda w województwie dolnośląskim. Radar wskazał 113 km/h, podczas gdy dopuszczalna prędkość wynosi tylko 50 km/h. Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h skutkuje odebraniem prawa jazdy na trzy miesiące. "Hołek" musi przesiąść się na fotel pasażera.

Najbardziej dziwi jednak cel podróży Hołowczyca. Rajdowy mistrz Polski i mistrz Europy spieszył się na... konferencję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Rzeczywiście, obecnie były europoseł Platformy Obywatelskiej może na takich konferencjach występować jako żywy przykład.

Jak podaje RMF FM Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy. Jechał z prędkością 113 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jechał na konferencję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym

— Piotr Kaczmarek (@Piter95gw) 2 marca 2018

To nie pierwsze zdarzenie drogowe z udziałem Hołowczyca. W 2012 roku w Olsztynie rajdowiec brał udział w kolizji. Podczas przejażdżki skuterem uderzył w tył osobowego auta, za co został ukarany mandatem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: RMF FM, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

„Polska była, jest i będzie w Europie”. Jasne słowa ministra po konwencji Zjednoczonej Prawicy

/ twitter.com/pisorgpl

  

- Z jednej strony to było podsumowanie trzech lat, z drugiej strony zapowiedź ciężkiej pracy na najbliższy rok. To będzie trudny rok politycznie - dlatego, że są wybory do Parlamentu Europejskiego, do Sejmu i Senatu. Z trzeciej strony też pewne pokazanie kierunków naszych działań, które są odpowiedzią na europejskie aspiracje Polaków - powiedział podsumowując dzisiejszą konwencję szef KPRM, Michał Dworczyk.

Dzisiejsza konwencja Zjednoczonej Prawicy w Szeligach pod Warszawą odbyła się pod hasłem "Polska sercem Europy". 

Polska była, jest i będzie w Europie. Politycy PiS zawsze to podkreślali i podkreślamy to nadal. Natomiast jedno jest bardzo istotne - chcemy w tej Europie być traktowani podmiotowo, dlatego że chcemy też podmiotowo traktować naszych partnerów. Myślę, że byliśmy dużo częściej poklepywani po plecach i chwaleni, natomiast na pewno naszych narodowych celów nie osiągnęliśmy, tak jak to się dzieje teraz

- podkreślił w TVN24 minister Michał Dworczyk.

[polecam:http://niezalezna.pl/250427-premier-mateusz-morawiecki-na-konwencji-pis-jestesmy-bijacym-sercem-europy]

Szef Kancelarii Premiera podkreślił, że konwencja "z jednej strony to było podsumowanie trzech lat, z drugiej strony zapowiedź ciężkiej pracy na najbliższy rok".

To będzie trudny rok politycznie - dlatego, że są wybory do Parlamentu Europejskiego, do Sejmu i Senatu. Z trzeciej strony też pewne pokazanie kierunków naszych działań, które są odpowiedzią na europejskie aspiracje Polaków

- dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl