Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rajdowiec mknął autem 113 km/h w terenie zabudowanym, co skutkowało utratą uprawnień do kierowania. Najbardziej dziwi jednak fakt, gdzie spieszył się polski mistrz kierownicy.

"/>

Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy! Nie zgadniecie, gdzie jechał

Krzysztof Hołowczyc / Fotograf: MCH Photo Rechteinhaber: X-raid, CC BY-SA 3.0 DE, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Krzysztof_Holowczyc_2014.jpg

  

Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rajdowiec mknął autem 113 km/h w terenie zabudowanym, co skutkowało utratą uprawnień do kierowania. Najbardziej dziwi jednak fakt, gdzie spieszył się polski mistrz kierownicy.

Jak informuje radio RMF FM, Hołowczyc przekroczył prędkość na terenie gminy Nowa Ruda w województwie dolnośląskim. Radar wskazał 113 km/h, podczas gdy dopuszczalna prędkość wynosi tylko 50 km/h. Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h skutkuje odebraniem prawa jazdy na trzy miesiące. "Hołek" musi przesiąść się na fotel pasażera.

Najbardziej dziwi jednak cel podróży Hołowczyca. Rajdowy mistrz Polski i mistrz Europy spieszył się na... konferencję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Rzeczywiście, obecnie były europoseł Platformy Obywatelskiej może na takich konferencjach występować jako żywy przykład.

Jak podaje RMF FM Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy. Jechał z prędkością 113 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jechał na konferencję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym

— Piotr Kaczmarek (@Piter95gw) 2 marca 2018

To nie pierwsze zdarzenie drogowe z udziałem Hołowczyca. W 2012 roku w Olsztynie rajdowiec brał udział w kolizji. Podczas przejażdżki skuterem uderzył w tył osobowego auta, za co został ukarany mandatem.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: RMF FM, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trwa odstrzał dzików w Sopocie

/ webandi

  

Informuję o odstrzale dzików w tym mieście przekazał zarząd spółdzielni mieszkaniowej im. Mickiewicza - apeluje, do mieszkańców, aby ograniczyli spacery po pobliskim lesie w godzinach nocnych do 30 września.

Odstrzału dokonują myśliwi wytypowani przez Nadleśnictwo Gdańsk.

W okresie od 17 do 30 września 2018 r. w godzinach od 19 do 7 rano planowany jest odstrzał sanitarny dzików na terenie lasu przyległego do osiedla Mickiewicza w Sopocie. Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni prosi mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w lesie we wskazanym wyżej czasie oraz przypomina o zakazie dokarmiania dzików -- brzmi komunikat.

Członek zarządu spółdzielni dodaje, że zwierzęta :tratują osiedle, codziennie są dewastowane trawniki, mamy nawet zgłoszenia, że parę osób zostało zaatakowanych przez zwierzęta".

 

Źródło: radiogdansk.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl