Incydent z udziałem limuzyny przewożącej prezydenta Dudę. Policja bada szczegóły zdarzenia

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/CC0/webandi

  

Jak informuje radio RMF FM, w Krakowie doszło do niegroźnego incydentu z udziałem limuzyny, którą poruszał się prezydent Andrzej Duda. Podczas wjazdu na most kierowca auta najechał na separator, który oddzielał jezdnię od torowiska tramwajowego. Nikomu nic się nie stało, a prezydent inną limuzyną ruszył w dalszą drogę.

Prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś w Krakowie z przedstawicielami społeczności żydowskiej. Po wyjeździe ze spotkania, prezydencka limuzyna podczas wjazdu na most Powstańców Śląskich z ulicy Starowiślnej najechała na betonowy separator oddzielający jezdnię od torowiska i zawisła na tej barierze. Okoliczności i szczegóły zdarzenia bada policja. 

Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał, a prezydent przesiadł się do innego pojazdu, którym wyruszył do Bochni, gdzie odbierze tytuł honorowego obywatela miasta. 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trwa odstrzał dzików w Sopocie

/ webandi

  

Informuję o odstrzale dzików w tym mieście przekazał zarząd spółdzielni mieszkaniowej im. Mickiewicza -- apeluje, do mieszkańców, aby ograniczyli spacery po pobliskim lesie w godzinach nocnych do 30 września.

Odstrzału dokonują myśliwi wytypowani przez Nadleśnictwo Gdańsk.

W okresie od 17 do 30 września 2018 r. w godzinach od 19 do 7 rano planowany jest odstrzał sanitarny dzików na terenie lasu przyległego do osiedla Mickiewicza w Sopocie. Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni prosi mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w lesie we wskazanym wyżej czasie oraz przypomina o zakazie dokarmiania dzików -- brzmi komunikat.

Członek zarządu spółdzielni dodaje, że zwierzęta :tratują osiedle, codziennie są dewastowane trawniki, mamy nawet zgłoszenia, że parę osób zostało zaatakowanych przez zwierzęta".

 

Źródło: radiogdansk.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl