Będzie nowa wiceminister środowiska. Kowalczyk złożył wniosek do premiera

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

"Wniosek o powołanie posłanki PiS Małgorzaty Golińskiej na sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska złożył do premiera minister środowiska Henryk Kowalczyk" – poinformowało Polskie Radio Koszalin.

Urodzona w 1980 roku posłanka Prawa i Sprawiedliwości ze Szczecinka (woj. zachodniopomorskie) miałaby, według Polskiego Radia Koszalin, zajmować się w ministerstwie kwestią lasów państwowych.

Dla Małgorzaty Golińskiej to pierwsza kadencja w parlamencie. Z zawodu jest leśnikiem. Ukończyła Akademię Rolniczą w Poznaniu, uzyskując w 2005 r. tytuł magistra inżyniera na wydziale leśnym. Tam ukończyła również studia podyplomowe na wydziale integracji europejskiej – agrobiznes i obszary wiejskie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wyjątkowy spot Płażyńskiego

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

Gdańszczanie chcą rozwoju, uczciwości i równych szans dla wszystkich mieszkańców – to przekaz nowego spotu wyborczego Kacpra Płażyńskiego. Wystąpili w nim m.in. legenda „Solidarności” Andrzej Gwiazda a także wybitny chirurg dziecięcy, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Andrzeju Dudzie prof. Piotr Czauderna.

Idea filmu jest bardzo prosta. Oddaliśmy głos zwolennikom mojej kandydatury, którzy krótko mówią, dlaczego warto pójść na wybory i dlaczego warto wybrać prezentowane przeze mnie propozycje dla Gdańska. To osoby zasłużone dla miasta i dla kraju, ale także gdańszczanie mniej znani. Podkreślamy w ten sposób, że w Gdańsku naszych marzeń każdy będzie tak samo ważny, że w wyborach liczymy na każdy głos a po zwycięstwie będziemy liczyć się z każdą propozycją czy uwagą zgłaszaną przez gdańszczan – podkreśla Kacper Płażyński.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy zapowiada bardzo intensywną końcówkę kampanii wyborczej.

Jesteśmy w każdej dzielnicy Gdańska, od świtu do późnego wieczora rozmawiamy z mieszkańcami. Podczas konferencji prasowych przypominamy o najważniejszych elementach programu, szykujemy też niespodzianki na ostatni dzień kampanii – dodaje.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl