Antoni Macierewicz reaguje na oszczerstwa Blumsztajna. „Kieruję sprawę na drogę sądową”

/ youtube.com/print screen

Macierewicz przed dymisją zaczął grać teczkami, wyjął teczki na Morawieckiego – powiedział we wczorajszej „Loży prasowej” w TVN 24 Seweryn Blumsztajn. Dodał, że informację tę posiada z „Gazety Wyborczej”. Zareagował Antoni Macierewicz. Poseł PiS zapowiedział, że za te słowa Blumsztajn odpowie przed sądem.

W związku z oszczerczą wypowiedzią Seweryna Blumsztajna, kieruję sprawę na drogę sądową

– napisał na Twitterze Antoni Macierewicz.

We wczorajszym programie na antenie TVN 24 wzięli udział Renata Grochal z „Newsweeka”, Seweryn Blumsztajn z „Gazety Wyborczej”, Jacek Nizinkiewicz z „Rzeczpospolitej” i Paweł Lisicki z „Do Rzeczy”.

Goście Małgorzaty Łaszcz rozmawiali głównie o ujawnionym niedawno filmie ze spotkania neonazistów. Pojawił się też temat zmian personalnych w Ministerstwie Obrony Narodowej po objęciu funkcji szefa MON przez Mariusza Błaszczaka. I zaczęło się.

Według Seweryna Blumsztajna Antoni Macierewicz tuż przed dymisją „rozpoczął grę teczkami”.

Macierewicz przed dymisją zaczął grać teczkami, wyjął teczki na Morawieckiego

– wypalił Blumsztajn.

Dopytano skąd ma takie informacje.

Z „Gazety Wyborczej”

– dodał.

To kolejny pozew jaki wytoczy Antoni Macierewicz. Jak informowaliśmy ostatnio poseł PiS pozwie Onet.pl. za sugerowanie, że szantażował Mateusza Morawieckiego.
 

Seweryn Blumsztajn pochodzi z Wrocławia. Działał w opozycji antykomunistycznej w okresie PRL. W 1989 wszedł w skład redakcji „Gazety Wyborczej”. W latach 2002–2006 kierował krakowskim dodatkiem tego pisma, w 2006 został redaktorem naczelnym warszawskiego dodatku lokalnego („Gazeta Stołeczna”).

Blumsztajn bierze udział w tworzeniu zajadle antypisowskiego portalu OKO.press. Wydawcą OKO.press jest Fundacja Ośrodek Kontroli Obywatelskiej „Oko”, której jednym z założycieli jest właśnie Blumsztajn.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Odwołano ponad 100 lotów z Heathrow

pixabay.com

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

W tym czasie odbyły się jednak regularne rejsy do Nowego Jorku i Chicago wyczarterowane przez brytyjską linię lotniczą British Airways (BA).

Na wschodzie Anglii i Szkocji w sobotę zapanowały surowe warunki meteorologiczne, które mają utrzymać się do końca tygodnia i które obejmą też Walię i centrum kraju.

Brytyjskie służby meteorologiczne (Met Office) wydały ostrzeżenia "bursztynowe", które sugerują możliwe "zagrożenie życia" na obszarach północno-zachodniej Anglii, hrabstwa Yorkshire na północy kraju, Midlands w centrum, Londynu na południowym wschodzie kraju.

Ostrzeżenia będą obowiązywać również w niedzielę, kiedy spodziewane są dalsze śnieżyce.

"Jest prawdopodobne, że dojdzie do opóźnień w podróżach drogowych i że część pojazdów utknie po drodze; koleje i transport lotniczy przewidują opóźnienia i odwołania" - powiedział przedstawiciel Met Office.

Rzecznik British Airways wskazał, że ze względu na warunki meteorologiczne trzeba przez startem odladzać samoloty dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl