Apel Pamięci w 155. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego - NA ŻYWO

Kwatera powstańców styczniowych na Powązkach

  

W niedzielę, 21 stycznia o 12.00 zapraszamy na transmisję na żywo z Apelu Pamięci w rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Zgromadzeni przejdą spod bramy pod mogiły powstańców.

Bielańsko-Żoliborski Klub "Gazety Polskiej" zaprasza wszystkich, którym bliska jest pamięć o tym wielkim zrywie Polaków, do udziału w Apelu Pamięci.

Spotkanie przed bramą główną Powązek Wojskowych, potem przemarsz do mogił powstańców. Organizatorzy proszą o zabranie flag narodowych i zniczy.

Początek naszej transmisji w niedzielę o 12.00.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Bielańsko-Żoliborski Klub Gazety Polskiej

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Trzy duże pożary po wyładowaniach atmosferycznych

/ 12019

  

Trzy duże pożary powstałe w Łódzkiem od wyładowań atmosferycznych gasiło w sumie kilkanaście zastępów straż pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych - poinformował w sobotę PAP rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak.

Jak wyjaśnił w miejscowości Wilkszyce w pow. sieradzkim płonęła stodoła o powierzchni 450 m kw. W pożarze zginęło kilka sztuk bydła.

Stodoła o pow. 600 m kw. płonęła również w Łodzi na ul. Bronisin, a w miejscowości Dębowa Góra w pow. kutnowskim paliło się 500 sztuk balotów słomy. 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl