Rewelacyjne wyniki polskich skoczków w Oberstdorfie!

/ By Tadeusz Mieczyński - http://www.galeria.skijumping.pl/categories.php?cat_id=1527, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org

  

Zwycięstwo Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, a piąty był Stefan Hula.

Kamil Stoch po skokach na odległość 126 m i 137 m zwyciężył w pierwszym konkursie 66. Turnieju Czterech Skoczni. 

Drugie miejsce zajął faworyt gospodarzy, Richard Freitag (128,5 m i 127 m), trzecie – Polak, Dawid Kubacki (126,5 m i 129 m), który po raz pierwszy stanął na podium Pucharu Świat.

Piątą pozycję zajął Stefan Hula (123 m i 120,5 m). To najlepsze miejsce polskiego skoczka w karierze!

Maciej Kot był 15., a Piotr Żyła 25. 

W klasyfikacji generalnej PŚ liderem jest nadal Niemiec Richard Freitag, a Stoch awansował na trzecie miejsce.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Podano frekwencję do godz. 17:00. Ile wyniosła?

lokal wyborczy / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Frekwencja w dzisiejszych wyborach samorządowych do godz. 17 wynosiła 41,65 proc. - podała w niedzielę Państwowa Komisja Wyborcza. Najwięcej głosujących - w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie.

Zastępca przewodniczącego PKW Sylwester Marciniak poinformował, że najwyższa frekwencja była w woj. mazowieckim i wyniosła 45,31 proc., w woj. świętokrzyskim - 43,95 proc. oraz w woj. podlaskim - 42,97 proc.

Najniższa frekwencja do tej pory jest odnotowana w woj. opolskim - 37 proc.

Jeżeli chodzi o miasta wojewódzkie najwyższa frekwencja w Warszawie - 47 proc., w Gdańsku - 43 proc. i Olsztynie - 42 proc.

- mówił Marciniak.

Jak ocenił „jest to dobra wiadomość, jeśli chodzi o frekwencję wyborczą, albowiem cztery lata temu (...) frekwencja o godz. 17.30 wynosiła 39 proc.”.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl