"/>

Grabiec ostro odleciał. Rzecznik PO wkroczył na wyższy poziom opowiadania bajek

Jan Grabiec / fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

W odróżnieniu od PiS-u w Platformie zawsze obowiązywały wysokie standardy i ludzie z zarzutami nie pełnili wysokich funkcji - zarzekał się rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec w rozmowie z Katarzyną Gójską w radiowej "Jedynce". A jak polityk tłumaczył aferę z posłem Gawłowskim w roli głównej? Istny kabaret!

- Zawsze w odróżnieniu od PiS-u w Platformie funkcjonowały bardzo wysokie standardy i ludzie z zarzutami nie pełnili wysokich funkcji - powiedział Jan Grabiec.

Odleciał???????? dzisiaj Janek Grabiec????????????????
- ... w Platformie zawsze obowiązywały wysokie standardy????????????. Ludzie z zarzutami nie pełnili wysokich funkcji państwowych????????????
For example:#Adamowicz#Zdanowska pic.twitter.com/1aLq441OOt

— PikuśPOL (@pikus_pol) 29 grudnia 2017

Pamięć najwyraźniej zawodzi rzecznika Platformy, bo zapomniał już o procesie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej z PO, która oskarżona jest o poświadczenie nieprawdy, co doprowadziło do przyznania kredytu na 200 tys. zł. jej partnerowi. Grozi jej za to do 5 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zdanowska przed sądem. Rozpoczyna się proces prezydent Łodzi

Warto przypomnieć również proces w sprawie podania nieprawdziwych danych w oświadczeniach majątkowych w latach 2010–2012 przez prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - również z PO. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Proces prezydenta Pawła Adamowicza. Cisza jak makiem zasiał

To jednak tylko część bajek, którymi raczył dziś rzecznik PO. Redaktor Katarzyna Gójska pytała Grabca, czy stanowisko Platformy odnośnie Stanisława Gawłowskiego się nie zmieniło, i koledzy z partii nadal uważają, że nie ma takiej potrzeby, by zrzekł się immunitetu.

- Od razu udało się zweryfikować zarzuty jakoby przyjął łapówkę w postaci zegarka. Okazały się wyssane z palca

- stwierdził Jan Grabiec.

Na pytanie w jaki sposób zweryfikowano, że zarzuty są nieprawdziwe rzecznik PO odpowiedział, że... poseł Gawłowski pokazał zdjęcia sprzed lat, na których widać, że nosi zegarek.

 

Źródło: niezalezna.pl, youtube.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Marek Kuchciński podsumował rok 2017: Obfitował w liczne sukcesy

Marek Kuchciński / By Saeima - This file has been extracted from another file: Latviju oficiālā vizīte apmeklē Polijas Seima priekšsēdētājs (32513063452).jpg, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60976433

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powiedział dziś w Rzeszowie, że "2017 rok był rokiem dobrym dla Polski". - Obfitował w liczne sukcesy - mówił podczas noworocznego spotkania opłatkowego parlamentarzystów i samorządowców Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpacia.

- Rok 2017 obfitował w liczne sukcesy w wielu dziedzinach: od sportu po gospodarkę. Miarą tej pozytywnej oceny minionych miesięcy jest nienotowany od 2007 roku poziom optymizmu w życiu społecznym, życiu rodzinnym i publicznym, jaki odnotowujemy w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że Polacy są optymistami

 – podkreślił marszałek. Dodał, że Polacy oczekują "co najmniej kontynuacji tych dobrych dni".

Podczas wystąpienia w Filharmonii Podkarpackiej Kuchciński zapewnił, że w 2018 roku "kurs jest ten sam, jaki był w roku ubiegłym i dwa lata temu".

- To jest dobro Rzeczpospolitej. To jest służba dla naszej wspólnoty politycznej, dla Polski. Wspólnoty politycznej opartej na wartościach chrześcijańskich. To jest poprawa jakości naszego życia w wielu dziedzinach

 – mówił.

Przypomniał, że w tym roku odbędą się wybory samorządowe.

- Musimy pamiętać, że jesteśmy dotychczas jedynym województwem w Polsce, w którym od kilku lat władzę sprawuje PiS. To oznacza, że pełna odpowiedzialność spoczywa na nas

 – zauważył marszałek Sejmu, który jest posłem z okręgu krośnieńskiego.

W noworocznym spotkaniu w rzeszowskiej filharmonii uczestniczyło ok. 800 sympatyków PiS, wśród nich m.in. parlamentarzyści oraz samorządowcy tego ugrupowania. Przed spotkaniem uczestniczyli oni w mszy św. w intencji ojczyzny. Po nabożeństwie marszałek Sejmu złożył wieniec pod Pomnikiem Powstańców Styczniowych na rzeszowskim Starym Cmentarzu

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl