Politycznie poprawne życzenia

Nie tak dawno pisałem, że po raz pierwszy od dłuższego czasu na świątecznych kartkach z Białego Domu pojawiły się życzenia „Merry Christmas and a Happy New Year”.

Poprzednicy prezydenta Donalda Trumpa, chcąc zachować zasady poprawności politycznej, życzyli Amerykanom „Happy Holidays”. Niestety, jeszcze nie wszyscy w Polsce zrozumieli, że w Stanach Zjednoczonych zachodzą zmiany i Amerykanie wracają do chrześcijańskich korzeni. Z przykrością stwierdzam, że do tej grupy należy Polska Fundacja Narodowa (PFN), która nakręciła spot świąteczny w języku angielskim skierowany do Amerykanów, emitowany w stacji FOX. W spocie ksiądz, pastor, rabin oraz imam w imieniu Polaków składają Amerykanom świąteczne życzenia słowami „Happy Holidays”. Co ciekawe, spotu nie ma na oficjalnej stronie PFN-u, nie ma też żadnej informacji w internecie. Można ów spot zobaczyć tylko na YouTubie. Maciej Świrski, członek zarządu fundacji, brnie dalej, pisząc na Twitterze: „Reklama jest skierowana do Amerykanów, a nie do Polaków i to jest inny krąg kulturowy. Należy mówić językiem zrozumiałym dla odbiorców”. To by znaczyło, że prezydent Trump mówi językiem niezrozumiałym dla Amerykanów.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Krytyka czy działania agentury

Celami ataku rosyjskiej agentury jest m.in. NATO, jego bazy w Polsce, sojusz Polski z USA. Gdyby głosić te tezy wprost, nie znalazłyby one dużego oddźwięku. Na szczęście dla Rosji istnieją Żydzi, a część z nich autentycznie atakuje Polaków.

Zwolennicy religii Holocaustu najchętniej obciążyliby nas odpowiedzialnością za ludobójstwo, dostarczając usprawiedliwienia przedsiębiorstwu Holocaust dla wydojenia Polski. To jest autentyczny konflikt, dla którego paliwa dostarcza część elit żydowskich w USA i Izraelu. Rosyjska agentura wykorzystuje go, przekierowując propagandę na USA jako narzędzie Izraela, które dąży do zniszczenia Polski. Raz słyszymy, że USA już zawarło nową Jałtę, a więc oddało nas Putinowi, to znów że chce nas użyć do wojny z Rosją, by wygubić, robiąc miejsce dla Żydów. „Braungryguć” nie może się zdecydować. Wtóruje Michalkiewicz, wieszcząc obrócenie Polaków w żydowskich niewolników za sprawą nacisków amerykańskich. Sugeruje też rozbiór Polski i Ukrainy i stworzenie tu państwa żydowskiego. Braun już widzi wyspowe państwo żydowskie, ale wyłącznie na terenie państw, które sprzeciwiają się Rosji, a więc bez Białorusi i Węgier. Agentura rosyjska adresuje swój przekaz do osób przerażonych, sfrustrowanych, antysemitów i ludzi, którzy szukają prostych wytłumaczeń. Za agenturą podążają gawnojedy – ofiary sukcesu polskiego szkolnictwa w dziedzinie wymóżdżania młodzieży – zasypując internet tezami dla kretynów o niebezpieczeństwie żydowskim, żydowskiej agenturze i pokojowej Rosji, okupacji amerykańskiej, o żołnierzach USA, którzy mają mordować Polaków, i tylko neutralność może nas uratować. Ta rosyjska walka z USA, często dokonywana polskimi rękami, jedynie szkodzi w walce z rzeczywistym zagrożeniem.

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl