Konferencja "Mieszkanie Plus dziś i jutro" - NA ŻYWO

Udostępnij

W czwartek, 14 grudnia o 11.00 zapraszamy na transmisję na żywo z konferencji poświęconej realizacji rządowego programu "Mieszkanie Plus". Wśród gości zaproszonych do udziału w konferencji jest premier Mateusz Morawiecki.

Gospodarzami konferencji, odbywającej się na PGE Stadionie Narodowym, są minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz sekretarz stanu w MIB, pełnomocnik rządu do spraw budowy mieszkań w zakresie KZN Tomasz Żuchowski.

Na konferencji zostanie podsumowana dotychczasowa działalność Krajowego Zasobu Nieruchomości oraz zostaną wskazane wyzwania i perspektywy dalszej realizacji programu Mieszkanie Plus.

Zaproszeni na konferencję:

 1. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki
 2. Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło
 3. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska
 4. Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej Andrzej Maciejewski
 5. Członkowie Sejmowej Komisji Infrastruktury
 6. Członkowie Senackiej Komisji Infrastruktury
 7. Wojewodowie

Do debaty panelowej zaproszenia otrzymali:

 1. Kierownik Katedry Miasta Innowacyjnego (SGH) – prof. dr hab. Marek Bryx
 2. Prezes Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich – Grzegorz Kiełpsz
 3. Prezes Zarządu BGK Nieruchomości – Mirosław Barszcz
 4. Przedstawiciel konsorcjum firm deweloperskich Grupa Inwest – Piotr Hofman
 5. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn – Dawid Chrobak
 6. Prezydent Miasta Łomża – Mariusz Chrzanowski
 7. Prezes Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej TBS – Wiesław Źrebiec
 8. Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury – Bogdan Rzońca
 9. Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP – Ryszard Gruda

Ponadto zaproszenia otrzymały instytucje, organizacje i stowarzyszenia związane z mieszkalnictwem i gospodarką nieruchomościami, organizacje społeczne i ruchy miejskie, przedstawiciele izb architektów i inżynierów, producentów materiałów budowlanych i wykonawców, stowarzyszenia samorządów z całej Polski oraz wszystkie samorządy województwa mazowieckiego.

Początek transmisji w czwartek o 11.00.

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Usłyszał zarzut za to co zrobił przed siedzibą PiS

/ policja.pl

Zarzut zniszczenia mienia przedstawiła policja mężczyźnie, który wczoraj brał udział w incydencie przed siedzibą PiS, obrzuconą woreczkami z czerwoną farbą. Po przesłuchaniu mężczyzna został zwolniony do domu - poinformowała dzisiaj Komenda Stołeczna Policji.

W środę wieczorem przed warszawską siedzibą PiS, po zakończeniu demonstracji przeciwko zaostrzeniu prawa dotyczącego aborcji kilka osób obrzuciło budynek przy Nowogrodzkiej woreczkami z farbą. Jak informowano jedna z osób została doprowadzona do jednostki policji i przesłuchana. Mężczyźnie przedstawiono zarzut zniszczenia mienia. Będzie odpowiadał z "wolnej stopy". Trwa ustalanie pozostałych osób, które brały udział w incydencie.

"Jedna osoba została doprowadzona do komendy rejonowej na Ochocie. Została przesłuchana, przedstawiono jej zarzuty i po przesłuchaniu i postawionych zarzutach została zwolniona do domu" - poinformowała w czwartek podinsp. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Policja ustala także tożsamość pozostałych osób, które rzucały woreczkami z farbą. W związku z incydentem zabezpieczono m.in. nagrania z kamer monitoringu.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl