Politycy, internauci... Polacy dziękują Beacie Szydło. To były dwa lata naprawdę dobrych zmian

Po ogłoszeniu przez rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beatę Mazurek, że Beata Szydło zrezygnowała z pełnienia funkcji premiera, w mediach i internecie Polacy - politycy i osoby spoza polityki - dziękują za dwa lata jej służby na tym stanowisku.

 

Źródło: niezalezna.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zbigniew Bartman zostaje w Argentynie

Zbigniew Bartman / by Nula (Anna Kłeczek), CC 3.0, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Zbigniew_Bartman_2._2010-05-29.jpg

  

To nie zdarza się zbyt często - Zbigniew Bartman przedłużył kontrakt ze swoim obecnym klubem. W nowym sezonie polski zawodnik będzie nadal występował w argentyńskim UPCN.

O swojej decyzji Bartman poinformował kibiców na Twitterze...

Wraz z UPCN Voley Club Polak zdobył w minionym sezonie mistrzostwo Argentyny. Stał się jedną z gwiazd tamtejszej ligi, zgarniając nagrodę MVP meczów finałowych. W swojej karierze występował Włoszech, Turcji, Rosji, Chinach, Francji i Katarze, a także oczywiście w polskiej Plus Lidze.

Źródło: twitter, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl