Waltz twierdzi, że jest... ofiarą reprywatyzacji. Bezbłędna riposta Jakiego

/ twitter.com/printscreen

redakcja

Kontakt z autorem

Mąż prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz zeznawał wczoraj przed komisją ds. dzikiej reprywatyzacji. Ku zdumieniu szefa komisji i pozostałych jej członków Waltz w pewnym momencie stwierdził, że on i jego żona również są ofiarami reprywatyzacji, a konkretnie braku ustawy reprywatyzacyjnej.

Komisja Weryfikacyjna przesłuchała wczoraj Andrzeja Waltza w sprawie reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16.

Mąż prezydent Warszawy twierdził m.in., że "słyszał" o losie mieszkańców reprywatyzowanej kamienicy przy Noakowskiego 16, jednak po zbyciu praw własności do nieruchomości "nie zajmował się sprawą i nie reagował".

Przewodniczący komisji Patryk Jaki opublikował na Twitterze krótkie nagranie z posiedzenia komisji, na którym z ust Waltza padają zdumiewające słowa.

- Ocena mieszkańców jest oceną tego, co się w Polsce działo generalnie. W jakimś sensie wszyscy jesteśmy ofiarami braku ustawy reprywatyzacyjnej - stwierdził Andrzej Waltz.

Nie musiał długo czekać na reakcję szefa komisji.

- Wie Pan dlaczego teraz sumienie każe mi Panu przerwać? Ponieważ ma Pan rację w jednej części. Wszyscy ponoszą konsekwencje i wszyscy jesteśmy ofiarami dzikiej reprywatyzacji, ale jest kilku beneficjentów. I Pan należy do jednych z nich - powiedział Patryk Jaki.

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Prezydent w TK: „od sędziów można…

Prezydent w TK: „od sędziów można…

TVN24 nie chce zapłacić kary nałożonej…

TVN24 nie chce zapłacić kary nałożonej…

KE znów będzie pouczać Polskę

KE znów będzie pouczać Polskę

Witold Waszczykowski nie pojedzie do Paryża

Witold Waszczykowski nie pojedzie do Paryża

Prezydent o konieczności debaty nad zmianą…

Prezydent o konieczności debaty nad zmianą…

Antoni Macierewicz wciąż ministrem obrony narodowej. Wygrało państwo, przegrali plotkarze!

/ twitter.com/pisorgpl

Minister Antoni Macierewicz pozostaje na swoim stanowisku! W rządzie premiera Mateusza Morawieckiego pokieruje Ministerstwem Obrony Narodowej.

Tym samym nie sprawdziły się plotki, jakoby nowym ministrem obrony narodowej miał zostać Mariusz Błaszczak, który również zachował poprzednie stanowisko - w nowym rządzie objął resort spraw wewnętrznych i administracji.

Nie sprawdziły się też rozsiewane dziś plotki, jakoby ministra środowiska Jana Szyszkę miała zastąpić Jadwiga Emilewicz. Minister Szyszko pozostał na swoim stanowisku.


Po tym, jak pojawiły się spekulacje o odwołaniu Antoniego Macierewicza, internauci - m.in. dzięki petycji zamieszczonej na portalu Niezalezna.pl - wstawili się za szefem resortu obrony, przypominając jego dokonania i zasługi na tym stanowisku. Warto też dodać, że wymiany polskiego ministra obrony domagały się wraz z totalną opozycją i niektórymi "prawicowymi mediami" także prokremlowskie portale, sponsorowane przez rosyjski rząd. Nietęgie muszą mieć dziś miny...

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl