Waltz twierdzi, że jest... ofiarą reprywatyzacji. Bezbłędna riposta Jakiego

/ twitter.com/printscreen

  

Mąż prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz zeznawał wczoraj przed komisją ds. dzikiej reprywatyzacji. Ku zdumieniu szefa komisji i pozostałych jej członków Waltz w pewnym momencie stwierdził, że on i jego żona również są ofiarami reprywatyzacji, a konkretnie braku ustawy reprywatyzacyjnej.

Komisja Weryfikacyjna przesłuchała wczoraj Andrzeja Waltza w sprawie reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16.

Mąż prezydent Warszawy twierdził m.in., że "słyszał" o losie mieszkańców reprywatyzowanej kamienicy przy Noakowskiego 16, jednak po zbyciu praw własności do nieruchomości "nie zajmował się sprawą i nie reagował".

Przewodniczący komisji Patryk Jaki opublikował na Twitterze krótkie nagranie z posiedzenia komisji, na którym z ust Waltza padają zdumiewające słowa.

- Ocena mieszkańców jest oceną tego, co się w Polsce działo generalnie. W jakimś sensie wszyscy jesteśmy ofiarami braku ustawy reprywatyzacyjnej - stwierdził Andrzej Waltz.

Nie musiał długo czekać na reakcję szefa komisji.

- Wie Pan dlaczego teraz sumienie każe mi Panu przerwać? Ponieważ ma Pan rację w jednej części. Wszyscy ponoszą konsekwencje i wszyscy jesteśmy ofiarami dzikiej reprywatyzacji, ale jest kilku beneficjentów. I Pan należy do jednych z nich - powiedział Patryk Jaki.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com/Patryk Jaki, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Już w niedzielę "Polityczna kawa". Zapraszamy w samo południe

Polityczna Kawa / Telewizja Republika

  

Ciekawe komentarze, rzetelne oceny i celne spostrzeżenia o sprawach, którymi w mijającym tygodniu żyła Polska i świat. Już w niedzielę w „Politycznej kawie” redaktor Tomasz Sakiewicz i jego goście omówią najważniejsze wydarzenia ostatnich dni. Nie przegap – niedziela, godz. 12.00, tylko w TV Republika!

Codziennie w Polsce i na świecie dzieją się rzeczy, którymi żyje opinia publiczna i które nie znikają z pierwszych stron gazet. W każdą niedzielę goście redaktora Tomasza Sakiewicza, w samo południe, przy filiżance kawy dyskutują o tym, co w mijającym tygodniu było naprawdę ważne.

Program „Polityczna kawa” to wartościowe komentarze i interesujące spostrzeżenia czołowych polskich polityków sceny krajowej i międzynarodowej oraz uznanych publicystów i liderów opinii. 

Zapraszamy do oglądania – niedziela, godzina 12:00, tylko w TV Republika!  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl