Słupszczanie modlili się za Biedronia. „Różaniec wynagradzający Bogu za sodomię”

/ Patryk Lubon/Gazeta Polska

  

Działająca w Słupsku katolicka organizacja Krucjata Młodych zorganizowała publiczną modlitwę różańcową przed Urzędem Miasta. „Różaniec wynagradzający Bogu za sodomię” pod takim hasłem Słupczanie modlili się w mieście, którego prezydentem jest zdeklarowany homoseksualista Robert Biedroń.

– Spotykamy się w miejscu publicznym i modlimy się publicznie, ponieważ jednostki, społeczeństwa i całe narody powinny oddawać chwałę Panu Bogu publicznie – mówił Stanisław Sadowski, współorganizator spotkania.

Organizatorzy różańca wskazali, że konieczna jest modlitwa w intencji odpuszczenia grzechów publicznych.

"Publiczny Różaniec w Słupsku – ekspiacja za grzech sodomii oraz w intencji nawrócenia prezydenta R. Biedronia"

- napisano na Facebooku Krucjaty Młodych.

– Zadeklarowany homoseksualista jest prezydentem miasta. Świadomie, czy nie może on wpływać na ludzi, pokazując, że homoseksualizm jest czymś normalnym. A tak nie jest, bo jest to grzech – powiedział jeden z organizatorów akcji Maciej Maleszyk.

Prezydent Słupska odniósł się do publicznej modlitwy o jego nawrócenie na Twitterze:

- Odnowiony mogę przystąpić do dalszej pracy. Dziękuję za modlitwę, ale i bez niej radzę chyba sobie całkiem nieźle - napisał Biedroń

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, dorzeczy.pl, polskaniepodlegla.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Prali pieniądze i handlowali lewym tytoniem

/ lodzka.policja.gov.pl

  

Podejrzani z Łodzi zatrzymali osiem osób, które piorąc brudne pieniądze i handlując nielegalnymi wyrobami tytoniowymi, mogli narazić Skarb Państwa na stratę ponad 44 mln zł. Grozi im do 10 lat więzienia.

Jak poinformował podkom. Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, sześcioro z zatrzymanych usłyszało już zarzuty dotyczące handlu wyrobami akcyzowymi bez polskich znaków akcyzy skarbowej i prania pieniędzy pochodzących z nielegalnego źródła.

Grupę rozbili w poniedziałek policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości gospodarczej łódzkiej komendy.

- Jak wynikało z informacji, którymi dysponowali mundurowi, w wytypowanych do przeszukania pomieszczeniach w Łodzi i na terenie ościennej miejscowości miały znajdować się wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Podczas przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli około 266 kg krajanki tytoniowej

– wyjaśnił podkom. Fiedukowicz.

Dodał, że w związku z nielegalnym procederem zatrzymano osiem osób – w tym cztery kobiety i czterech mężczyzn – w wieku od 29 do 57 lat.

- Oszacowano, że zatrzymani, działając wspólnie, w ciągu ośmiu lat mogli wprowadzić do obrotu około 70 ton tytoniu, co spowodowało uszczuplenie podatku akcyzowego na 44 mln zł. Podejrzani legalizowali uzyskane w ten sposób środki pieniężne przez prowadzenie operacji finansowych z użyciem kont bankowych

 – tłumaczył.

Podczas przeszukania domu jednego z zatrzymanych funkcjonariusze odnaleźli też 13 worków o wadze około 135 kg z suszem roślinnym mogącym służyć do produkcji tzw. dopalaczy.

W stosunku do mężczyzny w wieku 35-lat oraz 29-letniej kobiety prokurator wystosował do sądu wnioski o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Wszystkim podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl