Amnezja Andrzeja Waltza. Rozmawiał czy nie rozmawiał z szefem BGN?

/ fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Andrzej Waltz przed Komisją Weryfikacyjną stwierdził, że nie pamięta, czy rozmawiał na temat Noakowskiego 16 z Marcinem Bajką, ówczesnym dyrektorem Biura Gospodarowania Nieruchomościami. Wczoraj Bajko przed komisją zeznał, że odbył dotyczącą nieruchomości rozmowę telefoniczną z mężem prezydent.

Waltz stwierdził, że nie pamięta, czy odbył rozmowę z Marcinem Bajką, były szefem BGN w sprawie nieruchomości przy Noakowskiego 16. Wczoraj przed komisją Bajko zeznał, że przeprowadził z Andrzejem Waltzem rozmowę nt. kamienicy, nie pamiętał jednak, z czyjej inicjatywy odbyła się ta rozmowa. 

- Nie pamiętam czy ja dzwoniłem czy on czy Pani Prezydent przekazała słuchawkę

- stwierdził Marcin Bajko.

- Pan Bajko dość pokrętnie tłumaczył, czy rozmawialiśmy. Nie było potrzeby takiej rozmowy

- mówił dziś Andrzej Waltz. Jednocześnie twierdził, że nie rozmawiał z żoną na temat nieruchomości przy Noakowskiego 16.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: youtube.com/Komisja Weryfikacyjna, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Najnowszy sondaż druzgocący dla Nowoczesnej. Na czele cały czas Prawo i Sprawiedliwość

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Estymator dla DoRzeczy.pl wynika, że Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 38,9 proc. poparcia. Taki wynik daje sporą przewagę nad partiami opozycji, które zostają daleko w tyle. Fatalnie prezentuje się Nowoczesna. Partia, która dziś ma swoich przedstawicieli w sejmie, od dłuższego czasu balansuje na granicy progu wyborczego. W ostatnich badaniach ich wynik oscyluje wokół 2 proc.

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pod koniec maja, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, które może liczyć na 38.9 proc. głosów.

Na drugą w badaniu Platformę Obywatelską zagłosowałoby  27,1 proc. Polaków. Trzecie w sondażu jest ugrupowanie Kukiz'15, z poparciem 10,4 proc.

Ugrupowanie Pawła Kukiza goni Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na czwarte w sondażu dla DoRzeczy.pl SLD, chęć oddania głosu deklaruje 9 proc. wyborców. Na PSL zagłosowałoby 6,2 proc. Polaków.

Kolejne ugrupowania nie przekroczyłyby progu wyborczego. Fatalny wynik odnotowuje Nowoczesna, która może liczyć na 2,9 proc. wyborów. Na kolejnych miejscach znalazły się partie: Wolność –2,3 proc., Razem – 2,1 proc.

Sondaż dla DoRzeczy.pl został przeprowadzony w dniach 23-24 maja 2018 roku. Zrobiono go ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1007 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI.

W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały na jaką partię będą głosować - czytamy na dorzeczy.pl.

 

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl,

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl