Gotowi na wszystko? Szalona komedia twórców "Ostatniej rodziny"

Kadr z filmu "Gotowi na wszystko. Exterminator" / mat.pras.

  

Już wkrótce cała Polska pozna swoich nowych, wymarzonych idoli – młodych (jak na swój wiek), pełnych ambicji, energii i doskonałego poczucia humoru. Mowa o członkach zespołu Exterminator, którzy już 5 stycznia podbiją serca kinowej widowni za sprawą nowej komedii producentów hitu „Ostatnia Rodzina”.

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Kino Świat

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejne zatrzymania w aferze oszustów kredytowych

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/CC0/3839153

  

Kolejnych 20 osób zatrzymano w sprawie oszustw kredytowych - podała dzisiaj Prokuratura Regionalna we Wrocławiu. Trzy osoby zostały aresztowane.

Jak donosi Prokuratura Regionalna we Wrocławiu grupa dwudziestu osób dokonywała przestępstwa przeciwko mieniu na szkodę osób fizycznych i instytucji bankowych. Proceder miał trwać w latach 2010-2017. Osoby, które miały brać udział w tym procederze zostały zatrzymane i toczą się wobec nich czynności procesowe.

Zatrzymanym postawiono zarzuty popełnienia przestępstw udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustw co do mienia znacznej wartości, oszustw kredytowych i innych.

Wobec trzech z zatrzymanych prokurator, wobec przesłanek do możliwości ucieczki bądź ukrycia się, zawnioskował o areszt tymczasowy, do czego przychylił się sąd. W przypadku pozostałych oskarżonych sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policji, zakazu opuszczania kraju i nakazu powstrzymania się od prowadzenia działalności gospodarczej określonego rodzaju.

Prokuratura informuje, że "w toku śledztwa dotyczącego zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej oszustw w związku działalnością w zakresie pośrednictwa kredytowego, zarzuty przedstawiono do tej pory 123 osobom, z których aktualnie 8 przebywa w areszcie".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl