Cztery osoby zginęły w pożarze domu w Niemczech

/ www.saarbruecker-zeitung.de/printscreen

W pożarze domu mieszkalnego w Saarbruecken w zachodnich Niemczech co najmniej cztery osoby zginęły, a ponad 20 zostało rannych - podał dziś lokalny dziennik "Saarbruecken Zeitung". Przyczyna pożaru jest na razie nieznana.

Policja zidentyfikowała na razie dwóch mężczyzn. Trwają poszukiwania ewentualnych dalszych ofiar. W wielopiętrowym budynku zameldowanych było 57 osób.

Najcięższych obrażeń doznała osoba, która ratując się przed płomieniami skoczyła z dachu budynku.

Ogień wybuchł około godz. 13.30 na pierwszym lub drugim piętrze budynku i rozprzestrzenił się szybko na piętro trzecie.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Bycie Polakiem nie jest dla niego powodem do dumy. Lewicowy publicysta na językach internautów

/ LoboStudioHamburg CC0

„Nie jestem dumny z faktu bycia Polakiem” – oświadczył na swoim koncie na Twitterze lewicowy publicysta Piotr Szumlewicz. „Ja w sumie też nie jestem dumny z faktu, że Pan jest Polakiem...” – ironizują w odpowiedzi internauci.

Po stwierdzeniu, że nie jest dumny z bycia Polakiem, lewicowy publicysta dodał:

Jestem dumny, gdy udaje mi się pomóc drugiemu człowiekowi. Nie podziwiam polskiego ani żadnego innego narodu. Podziwiam Polaków, Węgrów, Rosjan, Irańczyków, którzy często wbrew woli większości swoich narodów pomagają innym ludziom.

Po tym stwierdzeniu lewicowca, internauci mieli mu wiele do powiedzenia…

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl