Nowy sezon "Teorii wielkiego podrywu"

Kadr z serialu "Big Bang Theory" / mat.pras.

  

Już dziś, 25 listopada o godz. 21:30 stacja Comedy Central wyemituje pierwszy odcinek nowego sezonu "Big Bang Theory" ("Teorii Wielkiego Podrywu"), serialu, który zdobył serca fanów na całym świecie.

Akcja serii toczy się w mieście Pasadena w stanie Kalifornia i skupia się na pięciu postaciach: dwóch współlokatorach geniuszach: fizyku eksperymentalnym Leonardzie Hofstadterze i fizyku teoretycznym Sheldonie Cooperze, ich blond sąsiadki Penny – kelnerki, która chce zostać aktorką, a także ich znajomych: Howarda Wolowitza, inżyniera lotnictwa i astrofizyka Rajesha Koothrappali. Wykształcenie i poziom intelektu czterech mężczyzn  zostały zestawione z umiejętnościami społecznymi oraz zdrowym rozsądkiem Penny, co dało komiczny efekt. Głównymi hobby panów są "nerdowskie" komiksy, filmy science-fiction, gry komputerowe oraz internet.

Serial pokochali widzowie z całego świata, również z Polski. "Teoria wielkiego podrywu" została nagrodzona prestiżowymi wyróżnieniami takimi jak m.in. Emmy i Złoty Glob. W sobotę 25 listopada stacja Comedy Central wyemituje pierwszy odcinek nowego, jedenastego sezonu serialu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Wikipedia.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejne zatrzymania w aferze oszustów kredytowych

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/CC0/3839153

  

Kolejnych 20 osób zatrzymano w sprawie oszustw kredytowych - podała dzisiaj Prokuratura Regionalna we Wrocławiu. Trzy osoby zostały aresztowane.

Jak donosi Prokuratura Regionalna we Wrocławiu grupa dwudziestu osób dokonywała przestępstwa przeciwko mieniu na szkodę osób fizycznych i instytucji bankowych. Proceder miał trwać w latach 2010-2017. Osoby, które miały brać udział w tym procederze zostały zatrzymane i toczą się wobec nich czynności procesowe.

Zatrzymanym postawiono zarzuty popełnienia przestępstw udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustw co do mienia znacznej wartości, oszustw kredytowych i innych.

Wobec trzech z zatrzymanych prokurator, wobec przesłanek do możliwości ucieczki bądź ukrycia się, zawnioskował o areszt tymczasowy, do czego przychylił się sąd. W przypadku pozostałych oskarżonych sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policji, zakazu opuszczania kraju i nakazu powstrzymania się od prowadzenia działalności gospodarczej określonego rodzaju.

Prokuratura informuje, że "w toku śledztwa dotyczącego zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej oszustw w związku działalnością w zakresie pośrednictwa kredytowego, zarzuty przedstawiono do tej pory 123 osobom, z których aktualnie 8 przebywa w areszcie".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl