Petru napisał list do Nowoczesnej. Pojawiła się ciekawa propozycja

/ Twitter@_Nowoczesna

"Chciałbym jednoznacznie podtrzymać moją deklarację, którą złożyłem zarówno Kamili Gasiuk-Pihowicz jak i Katarzynie Lubnauer kilka tygodni temu. Jeśli otrzymam od Was zaufanie na kolejna kadencję deklaruję powołanie obu Pań na stanowiska wiceprzewodniczących Nowoczesnej" – napisał w liście do członków partii, Ryszard Petru.

Już jutro będzie wiadomo, kto zostanie przewodniczącym Nowoczesnej. Wśród kandydatów są: dotychczasowy lider – Ryszard Petru, poseł Piotr Misiło i Katarzyna Lubnauer.

Przeddzień konwencji partii, Ryszard Petru wystosował list do jej członków. Do pisma dotarł portal 300polityka.pl.

Narosło dużo napięć w ostatnich dniach. Będę starał się je tonować i będę szukał porozumienia. Podobnie jak 2,5 roku temu przy tworzeniu .N  tak i teraz potrzebny jest wysiłek i zrozumienie u wszystkich, którym zależy na sukcesie Nowoczesnej – napisał.

Petru podkreślił, że jeśli zostanie wybrany na kolejną kadencję przewodniczącego Nowoczesnej, wiceprzewodniczącymi partii mianuje posłanki: Kamilę Gasiuk-Pihowicz oraz Katarzynę Lubnauer.

Tylko wspólnie możemy przeprowadzić zmiany, których potrzebuje Nowoczesna. Nie pozwólmy, by podzieliły nas emocje. Bądźmy razem – dla dobra Polski, dla dobra Nowoczesnej – zakończył.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

„Polityczna kawa” Tomasza Sakiewicza – niedziela, godz. 12.00, Telewizja Republika

/ Telewizja Republika/printscreen

Sukces koncertu upamiętniającego Ignacego Paderewskiego w Carnegie Hall w Nowym Jorku i relacje na linii Polska-Izrael - to tematy, o których będą dyskutować goście programu „Polityczna kawa” Tomasza Sakiewicza. ZAPRASZAMY! niedziela, godzina 12.00, TV Republika.

Politycy i publicyści co tydzień komentują – w programie Tomasza Sakiewicza - najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.

Dziś goście będą rozmawiali o obecnych relacjach polsko-izraelskich i sukcesie gali upamiętniającej Ignacego Paderewskiego w Carnegie Hall w Nowym Jorku. 

W studiu „Politycznej kawy” pojawią się: eurodeputowany Ryszard Czarnecki, założyciel i prezes Fundacji From the Depths Jonny Daniels, poseł Agnieszka Ścigaj z Kukiz'15 oraz przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Nowym Jorku Maciej Rusiński.

"Polityczna Kawa", godzina 12.00, TV Republika - ZAPRASZAMY

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl