Doda została zatrzymana przez policję. W tle haracze i współpraca z gangsterami

/ youtube.com/print screen

redakcja

Kontakt z autorem

Piosenkarka Dorota R., znana szerzej jako "Doda" , została zatrzymana przez policję. Prawdopodobnie chodzi o sprawę wymuszania na jej ekspartnerze zapłaty ponad miliona złotych oraz współpracę z gangsterami.

Wcześniej do aresztu trafił Emil S., przyjaciel wokalistki i producent "Pitbulla". Mężczyzna przebywa jednak na wolności, gdyż wpłacił kaucję w wysokości 100 tys. zł. Wiosną pojawiły się informacje, że Emil S. i  Dorota R. są zamieszani w wymuszenie na Emilu Haidarze, byłym narzeczonym artystki, zapłaty ponad miliona złotych. Oboje mieli wówczas nawiązać współpracę z gangsterami. Para zdementowała te doniesienia we wspólnym oświadczeniu, deklarując, że informacja ta jest "pomówieniem".

W środę prokurator wydał nakaz zatrzymania Dody - piosenkarka nie stawiała się bowiem na przesłuchania, na które była wzywana w charakterze świadka. Z informacji, do których dotarł "Super Express", nie wynika, czy wokalistka usłyszy jakieś zarzuty. Rzecznik prokuratury potwierdza jednak, że doniesienia o zatrzymaniu Rabczewskiej są zgodne z prawdą:

(źródło: www.se.pl)

Źródło: se.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Europosłowie zobaczą…

Europosłowie zobaczą…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu wojennego

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Sejm w związku z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego uczcił minutą ciszy jego ofiary. Wniosek w tej sprawie złożył poseł Kukiz'15 Grzegorz Długi.

Poseł Grzegorz Długi, zabierając głos tuż przed blokiem głosowań, w trakcie którego odbyło się głosowanie nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego, podkreślił, że 13 grudnia przypada rocznica wprowadzenia w 1981 r. stanu wojennego. Polityk zaapelował do posłów o uczczenie ofiar stanu wojennego minutą ciszy.

- Ja bym proponował, abyśmy zanim przystąpimy do politycznej części tego dnia, aby go nie zakłócać, prosiłbym, żebyśmy teraz chwilą ciszy uczcili wszystkie ofiary stanu wojennego, który został wywołany przez komunistów przeciwko naszemu narodowi - powiedział poseł Kukiz'15.

Po jego wypowiedzi wszyscy posłowie wstali i uczcili minutą ciszy ofiary stanu wojennego.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl