Pitera i Kierwiński mieli spotkanie. Gdy padły trudne pytania, do akcji wkroczyli ochroniarze

http://juliapitera.pl

Politycy Platformy spotkali się z mieszkańcami Sochaczewa. "Chcieli pokazać, że Prawo i Sprawiedliwość jest największym złem, a lekiem na nie jest Platforma Obywatelska – coś jednak poszło nie tak. Uczestnicy spotkania zarzucili im zdradę interesów Polski" - relacjonuje serwis newsbook.pl

Spotkanie odbyło się wprawdzie w miniony piątek w hotelu w Sochaczewie, ale teraz poznajemy jego przebieg. Uczestnicy relacjonowali serwisowi newsbook.pl, że od początku dało się wyczuć nerwową atmosferę.

Ale szczególnie oburzyło zachowanie europoseł Julii Pitery. Polityk PO, która zagłosowała za rezolucją Parlamentu Europejskiego skierowaną przeciwko Polsce, postanowiła uczestnikom spotkania rozdać... ten dokument.

Obłuda! Zdrada! - zaczęli krzyczeć uczestnicy spotkania.

 

Partyjny kolega Pitery, poseł Marcin Kierwiński, też się "popisał".

Zapytany o program Platformy Obywatelskiej, stwierdził, że to było... w "Gazecie Wyborczej".

Źródło: newsbook.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Suski o decyzji ws. sędziego Topyły

/ fot. Telewizja Republika

– Jeśli będziemy mieć sędziów, którzy się łaszczą nawet na 50 złotych, to wyroki będą kupowane; sędziowie to powinni być ludzie kryształowi, nieskazitelni – podkreślił szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski.

Sąd Najwyższy uniewinnił w sprawie dyscyplinarnej sędziego Mirosława Topyłę od zarzutu kradzieży 50 zł. Tym samym SN zmienił wyrok sądu dyscyplinarnego I instancji, który usunął Topyłę ze stanu sędziowskiego w związku z tym zarzutem.

Marek Suski komentując ten wyrok w TV Republika, podkreślił, że „wszędzie się uznaje, że w wymiarze sprawiedliwości szczególnie sędziowie to powinni być ludzie kryształowi, nieskazitelni”.

Jak będziemy mieć uczciwych sędziów, to będziemy mieć sprawiedliwe sądy 
– stwierdził. 

Jak będziemy mieć takich sędziów, którzy się nawet na 50 złotych łaszczą, to wyroki będą po prostu kupowane 
– podkreślił szef gabinetu politycznego premiera.

W ocenie ministra ta sytuacja to „kolejny dowód” na konieczność naprawy wymiaru sprawiedliwości poprzez reformę. 

To musi być proces długotrwały, bo nie da się tego zrobić jednym cięciem 
– ocenił. – Jeżeli my tego nie zrobimy, to nikt tego nie zrobi, bo poza PiS nie ma żadnej siły politycznej, która chce naprawy państwa, w tym naprawy sądownictwa – zaznaczył Marek Suski.

Źródło: PAP, niezalezna.pl, TV Republika

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl