Innowacje dla gazownictwa

fot. PGNiG

Podczas najbliższego Kongresu 590 w Rzeszowie Gaz-System, NCBR i PGNiG zaprezentują wspólny program finansowania projektów badawczo-rozwojowych o nazwie INGA – Innowacyjne Gazownictwo.

Polski sektor gazowy stoi dziś w obliczu wyzwań wynikających z konieczności umacniania pozycji naszego kraju na bardzo konkurencyjnym międzynarodowym rynku energetycznym, a jednocześnie wynikających z potrzeby podnoszenia poziomu bezpieczeństwa energetycznego. Kluczem do sukcesu będzie umiejętność wykorzystania nowych technologii i wdrożenia najbardziej efektywnych rozwiązań. Program INGA, którego budżet wynosi 400 mln zł, wesprze realizację innowacyjnych rozwiązań dla polskiego gazownictwa.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie panel dyskusyjny, w którym udział wezmą m.in. członkowie zarządów PGNiG i Gaz-System. Wraz z przedstawicielami NCBR przedstawią obszary, w których polska branża gazownicza może w najbliższym czasie wzbogacić się o nowe rozwiązania technologiczne. Wskażą też nowe sposoby finansowania działalności badawczo-rozwojowej, z których mogą korzystać polskie przedsiębiorstwa, przyczyniając się do rozwoju gospodarki.

Zapraszamy 16.11.2017 o godz. 11:00 do Sali E w G2A Arena Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

reklama

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Spotkanie w Kutnie z Tomaszem Sakiewiczem

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Klub „Gazety Polskiej” w Kutnie II zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym tygodnika „Gazeta Polska” i dziennika „Gazeta Polska Codziennie”. Szczegóły na temat spotkania zamieszczamy na plakacie poniżej.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl