Staruch i ktoś z cienia

  

„Wśród gangsterów jest król Żylety na Legii Piotr S. (28 l.) ps. Staruch, czyli polski kibol numer jeden. To oznacza jedno, spokój na EURO 2012 nie jest zagrożony przez zadymiarzy” – pisał 29 maja 2012 r. pewien tabloid. News zatytułowany był „Staruch zatrzymany, wpadł za narkotyki!”. Teraz warszawski sąd prawomocnie stwierdził, że „Staruch” jest niewinny i żadnymi narkotykami nie handlował.

Jak ponury żart zabrzmiały słowa pani sędzi, że być może świadek koronny „Hanior” się pomylił. Otóż wszystko wskazuje na to, że ów skruszony gangster nie był roztrzepany czy rozkojarzony, lecz ktoś bardzo wpływowy nakłonił go do tego, by kłamliwie obciążył niewinnego człowieka. Przypadkiem będącego dla rządu wrogiem publicznym numer jeden, autorem hasła „Donald, matole, twój rząd obalą kibole”. Kto to taki? Ustalenie tożsamości owego człowieka z cienia powinno być dziś dla polskiej prokuratury priorytetem. Najlepsi spece od kryminalistyki, największe mózgi powinny uznać rozwikłanie tej zagadki za cel swojego życia. Nie tylko dlatego, że w ten sposób zapiszą się w historii. Chodzi o honor wszystkich tych, którzy uczciwie i z narażeniem życia bronią polskiego państwa.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl