Wycinanie z kadrów PO

  

Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy i wiceprzewodnicząca PO, Święta Niepodległości nie może zaliczyć do udanych.

Najpierw podczas mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej patrzyła, jak inni zaproszeni goście zmieniają miejsca, by nie siedzieć obok niej. Ba, niektórzy głośno komentowali, dlaczego to robią. Musiała to słyszeć. Nawet politycy PO wybierali odległe miejsca. W efekcie prezydent Warszawy została otoczona „kordonem sanitarnym” pustych krzeseł. Była to spontaniczna reakcja przybyłych. Ale tego dnia HGW została też starannie wycięta ze składów delegacji Platformy składających kwiaty przy pomnikach z okazji Święta Niepodległości. Zamiast niej był Rafał Trzaskowski. Te zabiegi PO mają stwarzać pozór, że z Hanną Gronkiewicz-Waltz nie ma ona nic wspólnego – są rozpaczliwym, wizerunkowym ratowaniem się tej Partii Obłudy. To dlatego pośpiesznie ogłoszono kandydaturę Trzaskowskiego w Warszawie. W PO liczą, że wyborcy kordonem sanitarnym w życiu publicznym będą chcieli odgradzać tylko Gronkiewicz-Waltz, zamiast wszystkich jej liderów. Tak samo odpowiedzialnych za rządy tej partii i w Warszawie, i w kraju.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl